نمایش پست تنها
قدیمی 04-01-2016, 02:54 PM   #26
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث ,گفتگو و تبادل نظر پیرامون مسترز مایمی 2016 (Miami Open)

ممنون از توضیح امید عزیز در تصحیح اشتباه من
شخصا مایلم اگر قراره نواک با رافا در فصل خاک برخورد داشته باشه
در مراحل بالاتر از کوارتر باشه
فقط بخاطر خود رافا

....

نواک امشب بازی آسونی در پیش نداره
در تنیس نامها پیروزی بوجود نمیارن
گوفین خطرناکه
ضمن اینکه در صورت حضور در فینال باز هم نیشیکوری حریف مناسبتریه نسبت به کیرریوس

.............

مارک پتچی (بازیکن سابق انگلیسی و مفسر کنونی اسکای اسپورت و بی بی سی ) : جوکوویچ کسی است که داره در زمین بازی شاهکاری از خودش به اجرا میزاره.مردم باید برای کاری که او میکنه ارزش قایل بشند و بدونند که چقدر کاری که او داره انجام میده سخت و دشواره که البته او داره طوری پیش میره که بنظر ساده می آد."

........

نواک جوکوویچ می گوید که به نام برده شدن به عنوان یکی از بهترینهای تاریخ و البته رسیدن به رکوردهای راجر فدرر مثل 17 گرند اسلم و شش قهرمانی در مسابقات پایان فصل فکر می کند.
" واضحه که با قهرمانیهای که در فصل 2015 داشتم ، خودم رو در موقعیت خوبی قرار دادم ، با دونستن اینکه رکوردهای زیادی رو بجا گذاشتم.البته که به اینکه در جایگاه نوابغ تنیس قرار بگیرم اهمیت میدم.این منو به هیجان میاره.من میتونم موفقیتهای بیشتری بدست بیارم.چقدر رو نمیدونم.هیچ پیش داوری نمی تونم بکنم.فقط سعی میکنم در زمان حال زندگی کنم و ببینم که در آینده به کجا خواهم رسید."

نواک جوکوویچ می گوید که در فصل 2016 اهداف اول و دوم او رولند گاروس و المپیک خواهد بود.
" رولند گاروس همیشه یکی از بزرگترین چالش های است که هر سال دارم ، اما تنها این یکی نیست.المپیک هم هست که هر چهار سال یکبار برگزار میشه.باید صادق باشیم که گرند اسلمها و المپیک مهمترین اهداف یک بازیکنند .سال 2016 از لحاظ تقویمی خیلی فشرده خواهد بود .من سعی خواهم کرد که مثل چند سال گذشته تا جائیکه ممکنه خوب کار کنم و مثل همیشه در لحظات مهم در بالاترین سطحم باشم و همیشه خودم رو برای بزرگترین مسابقات آماده نگه دارم."

..........

جا داره اشاره ای کنیم به ستاره فعلی تنیس زنان ویکتوریا آزارنکا
که با قهرمانی در ایندین ولز و فعلا حضور در فینال میامی
عملکرد درخشانی داشته و از رتبه های نازل پارسال و حدود 20 در ابتدای سال به حدود 5 پیشروی کرده
نزدیکی امتیاز در تنیس زنان جوریه که آزارنکا با یک عملکرد خوب در فصل خاک
اگر موفق به کسب رولند گاروس هم بشه احتمالا سرنا را از جایگاه فعلیش پایین بکشه

ویرایش توسط مسعود 289 : 04-01-2016 در ساعت 04:18 PM
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول