نمایش پست تنها
قدیمی 01-19-2012, 12:38 PM   #13
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

شاراپووا و ویلیامز یک قدم دیگر به هم نزدیک تر شدند

قهرمان سال 2008 استرالیا فقط یک گیم را در راند دوم به حریف آمریکایی خود واگذار کرد. او در تمام بازی حریفش را در تحت سلطه داشت و با 23 در مقابل 6 وینر حرفی برای گفتن باقی نذاشت.

شاراپووا پس از بازی گفت : " من شناخت زیادی نسبت به حریفم نداشتم. بنابر این تمام تلاشم رو کردم تا از راند اول بهتر بازی کنم. من فکر نمی کنم بازی ساده ای بود. در 5 . 6 گیم اول بازی فکر می کنم 4 بار کار به دیوس کشیده شد. اما من تونستم پیروز بشم. در یکی از گیم ها که 40-15 عقب بودم کار رو به دیوس کشوندم و اون گیم رو هم بدست اوردم " شاراپووا پس از قهرمانی در سال 2008 در چند سال اخیر درخشش جالبی در ملبورن نداشته. در سال 2009 به دلیل اسیب دیدگی در تورنمنت حضور پیدا نکرد. در سال 2010 هم وداعی زود هنگام داشت و در راند اول مغلوب کیریلنکو شد. در سال 2011 هم در راند 4 بازی رو به حریف آلمانی خود آندریا پتکوویچ واگذار کرد.

تنیسور روسی باید در راند بعد به مصاف کربر آلمانی بره.

سرنا ویلیامز آمریکایی امروز 500 مین پیروزی خود را جشن گرفت. او برای صعود به دور سوم کار سختی رو پیش رو نداشت. قهرمان 5 دوره مسابقات استرالیا چهار گیم ابتدایی بازی رو در 12 دقیقه بدست اورد تا قدرت خود را به رخ حریف چکی بکشد. و در نهایت ست اول رو در 22 دقیقه به سود خود به پایان برد.
سرنا ویلیامز پس از پیروزی گفت " او ست اول رو خیلی خوب آغاز کرد. اما بازیش در ادامه متفاوت شد. این از پیروزی 6-0 من در ست اول کاملا مشخصه. در مجموع بازی خوبی بود و من راضی هستم. "

آمار بازی برای سرنا درخشان به نظر نمی رسد او بازی رو با 22 انفورسد ارور به پایان برد.
بدین ترتیب سرنا چهارمین تنیسور فعال در تور زنان شد که 500 پیروزی در کارنامه خود دارد. پیش از سرنا خواهرش ونوس . تامارینه از تایلند و کیم کلایسترز از بلژیک موفق به کسب 500 پیروزی شده بودند.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: