نمایش پست تنها
قدیمی 01-29-2012, 11:45 PM   #222
A!i
Senior Member

آواتار A!i

پستها: 946
سپاس: 9,857
در 956 پست 7,220 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: King Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hiva14896 نمایش پست ها
سلام به دوستان تنیسور و تنیس دوست
من یک خانم 33 ساله هستم که از بچگی عاشق تنیس بودم اما به دلیل پاره ای مشکلات و برنامه هایی که دیگران برای زندگیم چیدن تا الان فرصت ورود به این ورزش رو نداشتم.
اما الان دلم میخواد این ورزش رو شروع کنم. میدونم شاید بهم بخندید ولی خوب دوسش دارم دیگه.
حالا از شما حرفه ای ها کمک میخوام راهنماییم کنید از کجا شروع کنم و کدوم باشگاه رو در غرب تهران بهم پیشنهاد میدید؟ مربی خوب در غرب تهران میشناسید. مثلا استادیوم آزادی شنیدم چند تا زمین تنیس خوب داره. مربی هاش هم خوبن؟ راکت چی بخرم؟ اگر هم بهم میخندید عیب نداره فقط لطفا راهنماییم کنید.
مرسی
با سلام دوست عزیز وبا عرض پوزش از بقیه کاربران
اگر شما تنیس را برای سرگرمی و اوقات فراغت خود انتخاب کردید که فکر کنم 80% اینطور باشد نیازی به مربیه حرفه ای و خیلی تاپ نیست که زیاد خرج کنید...مثلا باشگاه شهرک قدس در غرب تهران : امیر مهذب نیا در انجا در کنار دیگر مربی ها اموزش میده که خیلی خرج داره و جلسه ای 75 تومن درمیاد...ولی خیلی مربی دیگری هستند که مبلغ کمتری می گیرند ولی در مورد ازادی نظری ندارم چون مربی هاشون رو نمیشناسم
در مورد راکت هم خود مربی پیشنهادی به شما می دهد برای شروع ... چون اونه که بازیتونو میبینه و می تونه نظر بده...
کسی هم نمیخنده....خیلی از پیشکسوت ها هستند ( منظوری ندارم ) که در اون سن بازی زیبایی می کنند و حتی جوانارو به دردسر می اندازند ( بازم منظوری نداشتم )
A!i آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی A!i به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: