نمایش پست تنها
قدیمی 08-31-2016, 04:04 PM   #11
ehsm
Senior Member

آواتار ehsm

پستها: 103
سپاس: 170
در 61 پست 147 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث ,گفتگو و تبادل نظر پیرامون آخرین گرند اسلم سال 2016 آزاد امریکا (US Open)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط مسعود 289 نمایش پست ها
نواک جوکوویچ در کنفرانس خبری خود در یو اس اوپن گفت:
" شرایط دستم در سه هفته اخیر ایده آل نبوده.اما همراه با تیم پزشکی هر کاری داریم انجام میدیم تا به امادگی صد در صد برسم.
دارم هر کاری در توانم هست انجام میدم تا مطمئن بشم که در طی تورنمنت یا اگر ممکن باشه در ابتدای تورنمنت به آمادگی کامل برسم.
داره اوضاعم بهتر میشه و امیدوارم که روز دوشنبه بتونم بخوبی بکهند بزنم.
بعضی اوقات به عنوان یک ورزشکار شما نیاز به زمان دارید ، اما بخاطر یو اس اوپن زمان زیادی نداشتم ،
بنابراین سعی کردم بهترین راه رو پیدا کنم تا خودم رو اماده کنم.
از نظر اعتماد بنفس در بالاترین سطح هستم.اتفاقات یکماه گذشته باعث نشده که آشفته خاطر بشم.
فقط امیدوارم که سلامت باشم و بتونم به شکلی که میخواهم بازی کنم.خوش شانس بودم که تونستم در سطح بالای بازی کنم و در گرند اسلمها سطح بالایی رو بطور مستمر داشته ام.
باخت در دور سوم ویمبلدون بهم این اجازه رو داد که زمان بیشتری داشته باشم و خوب تجدید قوا کنم.
سخته که الان به گذشته برگردم و درباره اش صحبت کنم.اون موقع مشکل فیزیکی نداشتم.مصدومیتی در کار نبود.یکسری مسائل شخصی باعث شده بود که خیلی آماده نباشم.
درست در همون موقع بوجود اومده بود. الان مشکلات حل شده.
من دوران حرفه ای فوق العاده ای از نظر گرند اسلم داشتم که خیلی بابتش افتخار میکنم.در حال حاضر بیست و نه سالمه و باور دارم که در اوج توانائیهای خودم به عنوان یک بازیکن تنیسم.
سعی میکنم تاجائیکه ممکنه در همین سطح بالا بمونم .
این یک افتخاره که جزو نوابغی نامبرده میشم که در ورزش تنیس بیش از ده گرند اسلم برنده شدند و نامشون در کتاب تاریخ ثبت شده.
من فصل فوق العاده ای تا بدین جا داشتم ، قطعا یکی از بهترین فصلهای دوران حرفه ایم بوده."

برگرفته از اینستاگرام هواداران ایرانی جوکویچ و با تشکر از سروش عزیز و رفقا
البته این مورد نمیتونه مورد بخث باشه. دور سوم حذف شد در عوض تونست استراحت کنه!!!؟؟؟ جامو که از دست داد! پس اینجا هم دور سوم حذف بشه که بتونه استراحت کنه؟ بین تورنومنتها فرصت کافی برای ریکاوری هست.
ehsm آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول