نمایش پست تنها
قدیمی 10-11-2010, 12:51 AM   #27
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

من هم به نوبه خودم و به عنوان کوچکترین عضو سایت اجازه میخوام قهرمانی رافا رو در این مسابقات به همه هوادارهای خوبش تبریک عرض کنم.

رافا با این قهرمانی باز هم گوشه ای دیگه از توانایی های رو به پیشرفتش رو نشون داد چرا که بر روی سطحی تونست قهرمان بشه که به گفته Jason Goodall مفسر و گزارشگر فدرری ATP یکی از سریع ترین سطوح جهان هست و این سرعت در اون بازی هایی که رافا زیر سقف بسته شده انجام داد، به اوج خودش رسید، اما رافا به لطف زحمات خودش و مربیانش تونست به این مهم دست پیدا کنه.

درسته که سرویس های اول رافا زیاد خوب نبودند اما مهم با قهرمانی به پایان رسوندن این تورنمنت بود که نادال باز هم با تلاش مضاعف در سال "همت مضاعف، فلاکت، بدبختی و گرسنگی بیشتر برای مردم و غارت همه جانبه تر از طرف گورزادگان ماقبل تاریخ" موفق شد در اولین حضورش در این تورنمنت، جام رو بالای سرش ببره!

با آرزوی موفقیت و بهروزی برای همه تنیسورهای تور جهانی و صد البته برای رافای عزیزم.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: