نمایش پست تنها
قدیمی 04-13-2015, 05:54 PM   #3
ARY143
Senior Member

پستها: 167
سپاس: 669
در 149 پست 1,265 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مونت کارلو 2015

با عرض سلام خدمت دوستان و همراهان و وفاداران همیشگی

تا اساتید و بزرگان سایت در این بحث و تبادل نظر شرکت نکرده اند بنده نظرات کارشناسی خودم را اظهار کنم

1- برای ما ذوب شدگان حضرت آقا تا سال گذشته مسابقات مونت کارلو با عنایت به قهرمانی های پیاپی جناب نادال و حاکمیت بلاشک ایشان اصلا جزو مسابقات تور محسوب نمیشد و در حد یک سری مسابقات نمایشی طبقه بندی می شد تا اینکه حضرت آقا در این مسابقات حضوری به هم رساندن و تا فینال هم بالا آمدن ، در این مقطع بود که این مسابقات در حد یکی از معتبرترین مسابقات ادوار تاریخ مطرح گردید و اگر حضرت آقا فینال هم می برد احتمالا ارزش این مسابقات چیزی میشد تو مایه های گرند

2- با توجه به حضور نادال در سمت نواک و احتمال تکرار حضور حضرت آقا در فینال کماکان این مسابقات تو همون مایه های گرند هست برای ما ( اگر نادال اول شد باز میشه همون مسابقات نمایشی ها از الان گفته باشم )

3- از شوخی گذشته ، خوشحال هستم که تقریبا اکثر تنیسورهای مطرح در این مسابقات حضور دارند و ما علاقمندان امکان تماشای بازیهای این عزیزان را یک بار دیگر داریم ، پس شاد باشید و از دیدن مسابقات لذت ببرید

4- یادش بخیر قدیما چه خبر بود تو این سایت ، چه بحث های فنی ، چه کل - کل هائی میشد تا حد قمه کشی

همراهی کنید دوستان
ARY143 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ARY143 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: