نمایش پست تنها
قدیمی 04-25-2012, 09:32 AM   #2
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده

بیستمین پیروزی فصل برای ماری، پیشرفتِ آلماگرو و ورداسکو

05EC858820C745B59E634BA0ED529F9D.ashx.jpg
Andy Murray has a 2-3 record in Barcelona

اندی ماری هشتمین بازیکن این فصل شد که بیست پیروزی را به ثبت رسانده است. او روز سه شنبه در دور دوم مسابقات آزاد بارسلونا، با نتیجه 3-6 2-6 در برابر سرگی استاخوفسکی به برتری رسید.

"من فکر می کنم به خوبی به توپ ضربه زدم" ماری که هفته پیش به دور یک چهارم نهایی مونته کارلو (باخت به بردیچ) رسید، گفت. نیکلاس الماگرو، سید ششم رقابتها در نهمین حضور خود در ATP World Tour 500 clay-court tournament (رکورد 17-8) ادوارد راجر واسلین فرانسوی را (3)6-7 5-7 در یک ساعت و 48 دقیقه شکست داد. اسپانیایی که عنوان خاک رس آزاد برزیل را (با شکست فیلیپو ولاندی) به خود اختصاص داده اکنون دارای رکورد 16 پیروزی و 3 شکست در خاک رس 2012 است.

فرناندو ورداسکو سید نهم، که در دیدار نهایی سال 2010 رابین سودرلینگ را مغلوب کرد، مشکلات کمی را در برابر استیو دارسیس بلژیکی تجربه کرد و 3-6 1-6 برنده شد. شماره 20 مردان جهان، تنها 12 امتیاز سرویس اش را از دست داد تا دوازدهمین پیروزی (غیرمتوالی) خود در بارسلونا را پس از 73 دقیقه کسب کند.

در ادامه دور نخست، فردریکو گیل از پرتغال، مارسل گرانویرز سید دوازدهم را در 73 دقیقه 2-6 2-6 با شکست مواجه کرد. گرانویرز در حال حاضر رکورد 7-2 را در زمین های خاک رس رقم زده است.

برنارد تامیک، سید شماره 15 از استرالیا که جوانترین بازیکن حاضر در جمع پنجاه نفر برتر رنکینگ مردان است، 73 درصد از امتیاز های سرو اش را بدست آورد تا ارنست گولبیس لاتویایی را در 68 دقیقه حذف کند.

"من فکر می کنم در گیم های سرویسم خوب عمل کردم" تامیک 19 ساله گفت. او از شروع حرکت بر روی خاک رس ابراز رضایت کرده و از آن به عنوان بهترین بازی اش یاد می کند. تامیک در دور بعد با آلبرت مونتانس اسپانیایی دیدار می کند "امیدوارم در برابر او در اجرا و از لحاظ فیزیکی آماده باشم".

تامیک از نیاز خود به بازی تهاجمی تر سخن می گوید.

رافائل نادال، شش بار قهرمان تورنمنت، در دیدار نخست برابر هموطن‌اش گیرمو گارسیا لوپز مسابقه می دهد. لوپز در دور قبل اولیویه روخاس بلژیکی، نفر 23 سابق جهان را 3-6 3-6 از پیش روی برداشت. نادال در مقابل لوپز دارای رکورد سه پیروزی و یک شکست است. تنها دیداری که او واگذار کرده است، دو فصل پیش در نیمه نهایی هارد کورت بانکوک ثبت شد.

M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: