نمایش پست تنها
قدیمی 01-30-2019, 02:03 PM   #26
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : رکوردهای Novak Djokovic...نواک جوکوویچ اسطوره صرب

متس ویلاندر (قهرمان هفت گرند اسلم و کارشناس شبکه یورواسپورت): " من این باور رو دارم که جوکوویچ در سطحی بازی میکنه و ذهنیتی در گرند اسلمها داره که میتونه امسال هر چهار گرند اسلم رو ببره . واقعا میتونه اینکار رو بکنه و درباره بازیکن دیگری این نظر رو ندارم. او سطح بازیش متفاوته و وقتی در گرند اسلم بازی میکنه ، کلا آدم دیگه ای میشه و روش بازیش با همه زمینها و سطحها و شرایط تطابق داره. چه شب بازی کنه ، چه روز ، زمین کند ، سریع و ... فرقی براش نداره. بنابراین بنظرم در گرند اسلمهای امسال شاهد سلطه او خواهیم بود. ما همیشه به فصول قبل بازیکنها نگاه میکنیم و وقتی اونها به استرالیا می آند و فصل جدید آغاز میشه ، شاهد این هستیم که از قبل هم بهتر شدند.مثلا امسال سرویس نادال نسبت به قبل بهتر شده. تنها کسی که امسال نسبت به قبل تغییری نکرده نواکه ، اما او ریلکس تر از قبله و اراده بیشتری نسبت به همیشه داره. برام جذابه که چطور در چند سال گذشته انقدر این موضوع رو تغییر داده. با اینکه فکر میکنم شکست دادن جوکوویچ در بازیهای پنج سته بسیار سخته ، اما اینطور نیست که فکر کنم شکست دادنش غیر ممکنه.

BtPwUmGAWo2.jpg
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg BtI3WasAVv9.jpg (52.8 کیلو بایت, 17 نمایش)

ویرایش توسط مسعود 289 : 01-30-2019 در ساعت 02:15 PM
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول