نمایش پست تنها
قدیمی 07-01-2010, 10:03 AM   #610
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

راجر تو مصاحبه بعد از بازیش گفته از ناحیه پا و پشت مقداری مصدومه و این مصدومیت از فینال هاله همراهشه، گفته اگه سالم باشم امثال بردیچ رو میتونم ببرم.
البته حرف زدن در رابطه با اینکه راجر به خاطر پا به سن گذاشتن داره بد بازی میکنه یا یه چیز دیگه، کار راحتی نیست ولی به نظرم دلیلش این نیست. به نظرم دلیلش غرور بیش از حده که راجر هی داره بیشتر اسیرش میشه، تو این باختای اخیرش من یه بار ندیدم بعد از بازی باخت رو قبول کنه و بگه باید برم برای تمرین، همیشه سعی میکنه یه جوری از زیرش در بره، ولی حقیقت اینه بقیه بیکار نشستن و تمرین میکنن، رو نقاط ضعف راجر. یه چیزایی رو راجر به شوخی میگه ولی به نظرم تهش جدیه، تو همون استرالیا اپن که خیلی سرحال بود یه بار تو مصاحبه های درون زمینش با جیم کوریر به شوخی گفت، نه من تمرین نکردم همش رو تخت خوابیدم و مراقب بچه ها بودم و اینا که میبینین همش استعداده، (نقل به مضمون) درسته شوخی کرد ولی به نظرم یه ریشه ای داره، وانگهی راجر بد بازی نمیکنه، و اونجاهایی که بد بازی میکنه به نظر نمیرسه دلیلش کهولت باشه، مثلا روی تور یه سری فورهندهایی رو که راجر همیشه تبدیل به امتیاز میکرد، خراب میکرد. اینا دلیلش به نظر من سن و سال نیست.
مثلا وقتی به لیوبیچیچ نگاه کنی، کاملا میفهمی که سن زیادش تو بازیش اثر داره، هر چی بازی میگذره توپهای کمتری رو دنبال میکنه و خیلی اروم تر میدوه ولی راجر به نظرم این مشکلها رو نداره.
به نظرم راجر بیشتر از اینکه بازیش افت کنه، سطح بازیش همزمان با پیشرفت حریفاش رشد نکرده، به دلیل همون تمرین کم و غرور زیاد.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: