نمایش پست تنها
قدیمی 07-01-2010, 08:39 AM   #607
farhad10
Member

پستها: 86
سپاس: 874
در 75 پست 593 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER

با سلام

متاسفانه راجر باز هم همه را نا اميد كرد و اين فرضيه را كه ديگر او به اخر دوران بازي هاي درخشان خودش نزديك است را تقويت بخشيد چرا كه بازيكني كه در تمام بازي هاي گرند اسلمي كه در دوران خودش برگزار شده بود در همه نيمه نهايي ها حضور داشته است و 16 عنوان گرند اسلم را كسب كرده است و هر بار هم كه قهرمان نشده است به بازيكنان بزرگي همچون نادال و .. باخته است،
اما امسال او در سن 28 سالگي ركورد هاي خودش را دارد ميشكند و از جمله عدم حضور در نيمه نهايي دو گرند اسلم كه در همه انها بخت اول قهرماني بوده است،
عدم كسب جام يك تورنومنت معتبر در قبل از حضور در يك گرند اسلم،
باخت به بازيكن هاي رنك پايين در تورنومنت ها و گرند اسلم ها و عدم توانايي او در كسب جام و حضور در فينال يا نيمه نهايي كه همچنين چيزي در دوران بازي هاي درخشان او سابقه نداشته است،
در چند سال اخير اگر راجر نميتوانست يك جام را بگيرد به بازيكني به نام نادال برخورد ميكرد كه واقعا توانايي بالايي داشت،
اما امسال تنها دليل عدم حضور او در نيمه نهايي و كسب يك جام ديگر بازيكني به نام نادال نيست كه يك مدت كابوس شبهاي راجر شده بود بلكه تمام بازيكن ها الان ديگر براي راجر كابوس هستند و برد راجر در مقابل انها حتمي نيست و از طرفي خود راجر نيز نسبت به قبل فرسوده شده است و اين زنگ خطري است براي او ....

به هر حال براي بنده راجر هميشه به عنوان يك اسطوره باقي خواهد ماند چرا كه نجابت و صبر او در تمام صحنه ها براي من يك الگو و مشوق در زندگي ام خواهد بود و اين چنين باريكناني كه هم از نظر ورزشي و هم از نظر اخلاق در صحنه ها خوش درخشيدند در تاريخ در همه مدت باقي خواهند ماند به عنوان يك اسطوره.

بنده خودم به عنوان يك طرفدار راجر دوست ندارم كه ديگر شاهد باخت هاي پي در پي او در تورنومنت هاي مختلف باشم و در اين برهه زماني دوست دارم كه شاهد بازنشستگي ورزشكار محبوبم در اوج باشم،
چون از نظر بنده همانطور كه در بالا نوشتم راجر ديگر توانايي فتح گرند اسلم را ندارد.(البته اين نظر بنده است و بر روي نظرم هم هيچ تعصبي ندارم) چون او ديگر 28 سال دارد و متاسفانه سن او براي برگشت يه كم بالا ميباشد البته براي اسطوره اي كه من ميشناسم هيچ چيز نا ممكن نيست اما متاسفانه ذهنييت خوبي ديگر نسبت به اين قضيه ندارم.

به اميد شرايطي رويايي براي بازنشستگي اسطوره،

موفق باشيد
در پناه حق.
farhad10 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی farhad10 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: