نمایش پست تنها
قدیمی 02-05-2015, 08:28 AM   #309
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون اولین گرنداسلم سال، استرالیا 2015

مرد شماره یک تنیس دنیا ، نواک جوکوویچ می گوید که میخواهد درباره موضوعاتی که بین او و اندی ماری بخاطر فینال گرند اسلم استرالیا اتفاق افتاد با ماری صحبت کند .ماری می گوید که بخاطر مشکلات فیزیکی جوکوویچ در ست سوم حواسش پرت شده است .مرد شماره 4 تنیس دنیا می گوید که باید خودش هم بهتر رفتار میکرد اما نمیدونست که چه اتفاقی در ان زمان برای جوکوویچ افتاده است.
" اگر شانسی باشه و اگر او دلش بخواهد ، میتونیم با هم در این مورد حرف بزنیم .مشکلی نیست.من چیزی برای پنهان کردن ندارم . من از اون آدمها نیستم که به چیزی وانمود کنم .کسی نیستم که حرف بدی در مورد کسی بزنم، مخصوصا درباره اندی که از سالها پیش میشناسمش.ما روابط خوب و دوستانه ای داریم .شاید او فقط تحت فشار روانی بخاطر باخت بوده و از این موضوع نا امید شده بود.نمیدونم.ما مدتهاست که البته روابط دوران نوجوانیمان رو با هم نداریم ، اونم بخاطر اینکه ما در چند سال گذشته رقبای همدیگه بودیم و من تیم خودم رو دارم و او هم تیم کاری خودش رو.بنابراین خیلی نمیتونیم با همدیگه باشیم . اما حالا که او نامزد کرده و داره ازدواج میکنه و البته احتمالا بچه دار هم بشه ما بتونیم زمان بیشتری رو با هم بگذرونیم. ما بهانه های لازم رو داریم."
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: