نمایش پست تنها
قدیمی 08-08-2014, 07:11 PM   #12
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت تورنتو 2014 کانادا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
پاور جان ایا همه بازیها رو تو مسابقات مسترز پخش می کنه یا مانند USRCS گزینشی پخش می کنه؟
اگر شما قرار بود از بین این ماهواره ها یکی رو به TELESTAR تغییر بدید کدوم ماهواره رو انتخاب می کردید؟
Hotbird - Astra - Eurobird - Amos
از لحاظ پخش مسابقات تنیس گفتم
اگر هم لطف کنید یه فرکانس قوی و یه فرکانس خیلی ضعیف از Telestar 12 بزارید ممنون می شم
ضمنا من الان یوروکم رو چک کردم در قسمت معرفی کانالها و پکیج های باز شونده با سرورها این رو نوشته:

جهت 95 درجه شرقی NSS-6 / SES-8

- پکیج DishTV فول اختصاصی یوروکم (توقف شیرینگ)
با سپاس

فرید جان بله تمام بازیها رو به همان شکلی که JSC Sports 2 نشون میداد، پخش میکنه. اینطور که تبلیغ میکنه تمام مسترزها به همراه مسترز کاپ ATP Tour Finals به همراه یو اس اوپن رو پخش میکنه. منتها شاید در آینده نامعلومی قطع بشه چون کانال دائمی نیست. اما تا روزی که هست چرا از گزارش انگلیسی و کیفیت تصویری خوبش (که خیلی خیلی بهتر از Star Sports 4 هست) استفاده نکنیم؟

به نظر من، هر چهار جهتی که فرمودین رو باید حفظ کرد. حتی Astra 1M که الان تنیس نداره، اما کانالهای فیلمش غیر قابل اغماض هستند.

به نظرم شما روی دیـش Amos یک قیچی بزنید و تل استار 12 رو دریافت کنید. به غیر از ESPN Caribbean هیچ کانال به درد بخور دیگری در این ماهـواره TelStar نیست و نیازی نیست یک دیش مجزا بهش اختصاص داده بشه. حتی کانال ESPN 2 Caribbean هم نیازی نیست چون هرگز تنیس نشون نمیده.

فرکانس قوی در تل استار 12:
11124
H
21600
3/4

فرکانس ضعیف در تل استار 12:
12608
H
19279
2/3

موفق باشید.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول