نمایش پست تنها
قدیمی 05-12-2010, 07:08 AM   #3
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

بعضیا این جورین دیگه. اسیر احساسات! Sentimental هستن خود به خود!

ولی پارسال یه چیز رفته بود روی Nerve من! تو US Open هر جای سایت مسابقات رو که باز می کردم عکس فدرر می اومد با اون تی شرت قرمزش که باهاش جوکو رو برد! بعد زیرش نوشته بود It Must Be Love.... که فدرر انقدر مایه گذاشته از خودش برای قهرمانی در یو اس اوپن.

هی من اعصابم خورد می شد و فقط می دونستم اون کلمه ی LOVE به کلی اشتباهه در اونجا! یه جای اون باید می نوشتن: Greed یا Money یا Cupidity یا Avidity یا امثالهم... خلاصه تنها کلمه ای که وصله ی ناجوری برای اون جمله در سال 2009 و بعد از 15 تا گرند اسلم بود این LOVE بود که خیلی رفته بود رو اعصاب من.

اون سال های اول چرا، Love شاید، اما بعد از اون همه مقام دیگه LOVE کجا بود مرد حسابی؟ یه چیزی بنویسین که بگنجه!

پووووول... جزیره... حرص مال دنیا... سوزوندن استعدادهای مستعد پشت سر، مثل سفین و رادیک و نواک... ماموریت اینه... نه LOVE!!!!

ویرایش توسط PowerVu : 05-15-2010 در ساعت 06:02 AM
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: