نمایش پست تنها
قدیمی 04-26-2010, 09:26 PM   #1
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض فدرر: دست‌کم گرفتن نادال حماقت است

فدرر: دست‌کم گرفتن نادال حماقت است

مرد شماره یک تنیس جهان هنوز هم رقیب اسپانیایی‌اش را جزو بخت‌های اصلی فتح سومین گرنداسلم فصل می‌داتند.

به گزارش شبکه ایران،روژه فدرر، اعتراف کرد از شنیدن این خبر که بعضی‌ها رافائل نادال را جزو بخت‌های فتح اوپن فرانسه نمی‌دانند متعجب شده‌ است. مرد شماره یک تنیس جهان که این هفته در رقابت‌های مسترز رم شرکت می‌کند و رقابت با حریف اسپانیایی‌اش ‌را از سر می گیرد، انتقاداتی اخیر از نادال را به اتفاقاتی که دو سال پیش برای خود او رخ داد تشبیه کرد.
2 سال پیش که فدرر جام‌ها را یکی پس از دیگری تقدیم نادال و دیگر رقبایش می‌کرد، بسیاری معتقد بودند که او دوران اوج خود را پشت‌سر گذاشته و از آنجا که مدت‌ها تورنمنتی نبرده و عنوان شماره یک را هم از دست داده، دیگر باید با دنیای تنیس وداع کند؛ هر چند این مرد سوییسی با فتح 2 گرنداسلم و بازگشت به پله نخست رده‌بندی ATP خلاف این را به همه ثابت کرد.

فدرر درباره نادال که هفته قبل برای ششمین بار متوالی فاتح مسترز مونت کارلو شد گفت: «از شنیدن اینکه بعضی‌ها معتقدند نادال خوب بازی نمی‌کند متعجب شدم. او باید ماه ژانویه اوپن قطر را می‌برد. تمام کسانی که آنجا بودند و مسابقه‌اش را با داویدنکو تماشا کردند، دیدند او چقدر خوب بازی می‌کرد اما داویدنکو شانس آورد. اوضاع در اوپن استرالیا خیلی فرق کرد اما او مجبور شد به خاطر مصدومیت کنار بکشد و این نگرشی منفی را در ذهن مردم نسبت به او ایجاد کرد.
بنابر این بعد از این ماجرا او اگر هر جامی را هم ببرد باز هم مردم راضی نمی‌شوند چون هنوز به اوپن استرالیا فکر می‌کنند. به نظرم هنوز هم آن نگرش منفی درباره رافا وجود دارد مانند همان چیزی که سال پیش من داشتم. درست است که 11 ماه بدون جام برای او مدت زیادی است اما من فکر می‌کنم با شروع فصل کلی کورت او دوباره مثل همیشه می‌شود.»

Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: