نمایش پست تنها
قدیمی 11-24-2015, 11:12 PM   #2
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : رکوردهای Novak Djokovic...نواک جوکوویچ اسطوره صرب

نواک در سال 2015
رکورد جوایز نقدی رافا را شکست و در حال حاضر با بیش از 90 میلیون دلار جایزه نقدی در کمین رکورد(96) فدرر می باشد
نواک در این سال دارای آمار 82 برد در مقابل 6 باخت(شامل 5 برد در مقابل راجر 3 برد در مقابل نادال و 3 باخت در مقابل راجر) بود
نواک در این سال موفق شد در جریان دیدارهای رودررو به آمار 23-23 در مقابل نادال و 22-22 در مقابل فدرر دست پیدا کنه
این در حالی ست که فدرر در مقابل نادال 11-23 فاصله معنی داری داره و این خود شاهدیه بر عملکرد درخشان نواک در سالیان اخیر

پستهای زیر از تاپیک بارکلیز 2015 برای کامل کردن عرایض امشب

نقل قول:
نوشته اصلی توسط J.F.K نمایش پست ها
کلوپ طرفداران نواک جوکوویچ در ایران

نواک جوکوویچ یکی از بهترین فصلهای تاریخ را با قهرمانی در تورنمنت پایان فصل لندن به پایان رساند.این یازدهمین قهرمانی جوکوویچ در سال 2015 بود .

" قطعا به همراه اعضای تیمم به موفقیتهای که بدست آوردم افتخار میکنم. فصل طولانی بود ، اما بهترین فصل زندگی من بود.بدون حمایتهای اعضای تیمم و خانواده ام نمی تونستم به اینجا برسم. سعی می کنم هر لحظه ای که در این سطح هستم رو مغتنم بشمارم.وقتی بچه بودم ، آرزوم این بود که در تورنمنتهای مثل این شرکت کنم و برای مهمترین جامها مبارزه کنم.

بازی کردن مقابل راجر خیلی خاصه.باید خودتون رو با بازی او تطبیق بدید.او خیلی سریع بازی میکنه.در بازی با او همه چیز سریع اتفاق میفته. خیلی در بازیش تنوع میده ، بسوی تور می آد ، سرویسهای خیلی خوبی میزنه و فورهندش که یکی از بهترینهای تاریخه.او واقعا یه بازیکن کامله.میدونستم که همیشه سعی میکنه حریفش رو به سختی تحت فشار بزاره و در بیس لاین به بهترین شکل عمل کنه که امروز هم همین کار رو انجام داد.بنظرم سعی کردم نسبت به بازی قبل که در مرحله گروهی انجام دادیم بهتر عمل کنم و این حقیقت هست که در بیس لاین امروز قدرتمندتر ظاهر شدم.در مواقعی که نیاز بود خوب سرویس زدم و از دردسر خودم رو رهای دادم.بیشتر از بازی قبلی که باهاش داشتم ریترن انجام دادم.فکر میکنم این بهم کمک کرد که بازی رو به رالی بکشونم و من همیشه سعی میکنم او رو مجبور کنم که ضربات بیشتری به توپ بزنه.
دو هفته ای همراه با همسر و پسرم دور از تنیس خواهم بود و استراحت خواهم کرد. به راجر هم تبریک میگم .یک بازی جانانه دیگر با هم داشتیم و امیدوارم که از بودن با خانواده ا ش در دوران استراحت لذت ببره."

https://www.facebook.com/Novak.Djokovic.Persian.Fans?
نقل قول:
نوشته اصلی توسط behsen نمایش پست ها
امسال در کنار کسب قهرمانی های خیلی زیاد و مهم به نظرم جوکو یه دستاورد خیلی بزرگ و مایه افتخار دیگه هم داشت. مساوی شدن آمار بازیهای رو در رو با دو بازیکن بزرگ تاریخ تنیس به خودی خود یه آمار فوق العادست، اما قضیه وقتی مهم تر میشه که جزئی تر بهش نگاه کنیم. جبران عقب افتادگی 14-4 مقابل نادال و 13-6 مقابل فدرر کار کمی نیست. تصور کنید در سن خیلی پایین به عنوان یه استعداد خوب تنیس وارد دنیای حرفه ای میشید و در بدو کار مقابل دو ابر ستاره ی دنیای ورزش قرار میگیرید و در همون 3 4 سال اول نزدیک به 30 بار مقابل این دو نفر شکست میخورید، بیشتر شکست های شما هم در یک قدمی و دو قدمی کسب جام یعنی فینال ها و نیمه نهایی هاست. با اینکه شما چند سال نفر سوم دنیا هستید و حتی تو 20 سالگی هم گرنداسلم میبرید هیچکس توجهی به شما نداره.

با وجود تمام این مسائل نواک جوکوویچ با تلاش و تمرین و تمرکز عالی، خودش رو پله پله بالا کشید و در حضور دو برند(و نه فقط ورزشکار) دنیای تنیس به جایی رسید که مخالف و موافق به تحسین عملکردش میپردازند.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط delpotro نمایش پست ها
یکی از مهمترین دلایلی که عاشق نواک شدم تفکر در همین مسئله بود.

چقدر باید از نظر روحی و روانی قوی باشی که خودتو از زیر بلیت نادال و فدرر بیرون بکشی و جهت و مسیر توجه و انتظار رسانه ای رو تغییر بدی؟

اونم پس از این همه شکست خرد کننده.

من جوکوویچ را دوست دارم چون به من آموخت که غیر ممکن وجود ندارد.

من جوکوویچ را دوست دارم چون به من آموخت که حقیقتا میشه از شکست پیروزی ساخت و هر شکست را پلی دانست برای رسیدن به پیروزی.

من جوکوویچ را دوست دارم چون برای من شخصیتی الهام بخش و انرژی بخش است.

من جوکوویچ را دوست دارم چون به من آموخت تا لحظه آخر باید تلاشمو بکنم و Death Point هایی که تو زندگی باهاشون مواجه میشم رو Save کنم.

من جوکوویچ را دوست دارم چون در هیچ سطحی توقف نمیکنه و میل بهتر شدن و پیشرفت داره.

حتی در روزهای موفقیت با مارین وایدا، راضی نمیشه و بکر رو به تیمش اضافه میکنه.

من جوکوویچ را دوست دارم چون مفهوم صحیح کار گروهی و پازل تاکتیکی را به من آموخت.

من جوکوویچ‌ را دوست دارم چون پس از چندین سال دوستی با دوست.دخترش ، باهاش ازدواج میکنه و خانواده تشکیل میده .

من جوکوویچ را دوست دارم.چون اون یه پدر نمونه است‌ تاثیر پدر شدن و به دنیا اومدن استفان در نتایج نواک،غیر قابل انکاره.

من جوکوویچ را دوست دارم.

3 فینال نوستالوژیک و به یاد ماندنی 2015: ویمبلدون یو اس اپن بارکلیز

نواک جوکوویچ تا سال 2018 مهمترین رکوردهای شخصی تنیس را خواهد شکست

List of ATP number 1 ranked singles players

https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...ingles_players

https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...gles_champions

https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...singles_finals

http://www.atpworldtour.com/en/rankings/singles

ویرایش توسط مسعود 289 : 11-24-2015 در ساعت 11:41 PM
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: