نمایش پست تنها
قدیمی 07-07-2015, 11:17 PM   #119
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون سومین گرند اسلم فصل Wimbledon 2015

دور 4 ویمبلدون هم به پایان رسید و به روزای اخر و حساس تر بازیا نزدیکو نزدیک تر میشیم.
اکثریت بازیا رو تونستم برای دقایقی هم شده ببینم.
از گاسکه شروع میکنم که انصافا بکهندای خیلی خوبی میزنه خصوصا توی چمن بعلت سرعت بالا بیشتر نمود پیدا میکنه ، گاسکه بازی خوبی با کیریوس کرد هرچند نزدیک بود بازی به ست 5 بره اما با هوشیاری بازیرو تموش کرد هرچند نباید از بازی ضعیف کیریوس در ابتدا گذشت تا گاسکه با شایستگی تمام بعد مدتی جز 8 نفر بیاد.
پوسپیسیل زیاد نتونستم بازیشو ببینم برای دقایق کوتاهی میشه گفت رو چمن بدک نیست سابقه قهرمانی دوبل در ویمبلدون هم داره بعد اینکه 2.0 از ترویسکی عقب بود خیلی خوب برگشت تحسین برانگیز بود تا همچون گذشته ی کانادایی در کوارتر داشته باشیم.
چیلیچ هم به کوارتر راه پیدا کرد با اینکه با روزای اوجش فاصله داره اما خوب خودشو بالا کشید هرچند بنظر اخر خط صعود این تنیسور خواهد بود.
سیمون هم خیلی راحت بردیچ رو مغلوب کرد توی رالی ها کاملا بر بازی مسلط بود و بقول دوستمون بخوبی توپو نگه میداره ارامش ستودنی هم داره.
و اما 4سید برتر:
اندی بازی خیلی سختی داشت ی اشتباه در تای بریک باعث شکست کارلوویچ شد ست دوم هم در همون ابتدا پیروزیشو تثبیت کرد تا اندی نشون بده همه چیز تنیس سرو نیست و با ریترن خوب و کمی سرو مناسب میشه به پیروزی رسید.اندی نشون داد نمیخواد این گرندو از دست بده شانس کمی هم نداره برای قهرمانی.چه ضربه لابی میزد این ماری عالی بودش استاد لاب این ماری زیاد ازش دیدم تسلطش خوبه.
استن هم با اینکه 3سته پیروز شد اما بازی نزدیکی با جوفین داشت ولی تمرکز تجربه و تصمیم گیری درست در لحظات حساس نشون میده استن مرد گرنداست و امیدوارم دوستانی که میگفتن استن در چمن حرفی برای گفتن نداره قانع شده باشن الان میبینیم که جز 8نفر همچون سال پیش و ریتم خودشو بخوبی حفظ کرده و الانم نشون داده شایستگی داشتن سید برتر بوده و بعید نیست بیادو این گرندم مال خودش کنه خدارو چه دیدی.
نواک بازی خیلی سختی با اندرسون داشت انصافا اندرسون فراتر از تصور بازی کرد و دو ست اول فوق العاده بودش نواک کلافه شده بود تا اینکه ست 3 رسید و نواک مثل همیشه نشون داد چرا تنیسور بزرگ و نفر اول بازیشو بر حریف دیکته کرد افت اندرسون هم مزید بر علت شد تا نواک پیروز این بازی 4ساعته بشه اندرسون هم میتونست این بازی پیروز بشه اگه بریک میکرد ست 5 اما تجربه گرانبهای نواک بکارش اومد تا فرق تنیسورای مختلف اینجور مواقع نمود پیدا کنه.
و راجررررررر فدررررر
طبق پیش بینیا بازی راحتی داشت راجر ، باید برای غلبه بر راجر اول از همه سرو خوب بزنی اونم در چمن اما باتیستا از همون اولم مشخص بود نمیتونه ، در رالی ها هم بازنده محض بود و راجر کاملا بازی رو یکطرفه برد تا اسان ترین پیروزی بنام راجر بخور.
ابن 4دور راجر فورهند عالی سرو خوب بکهند خوب والی بازی اخر عالی کم اشتباه مصمم پرتنوع و باهوش عملکرد داشه امیدوارم این روندو ادامه بده.
حالا که راجبع خانوما بحث زیاد شده منم یکوچولو یاد بانوان محترم ویمبلدون کنم
سرنا بنظر میاد عزمشو جزم کرد برای گرندی دیگر، نیمه نهایی با ماریا داره جالبه ماریا بعد این همه سال مسابقه در مقابل سرنا و شکست های پی در پی ماریا همچنان تک پیروزیشو در همین ویمبلدون داشته اونم در فینال 11 سال پیش ، دو بازی رو چمن داشتن حاصلش 1 در مقابل 1 بوده ولی شکست های پیاپی ماریا از سرنا کفه ترازو رو عجیب برده سمته سرنا ، 5بازی قبلیشون ماریا حتی 1 ستم نگرفت امروزم نزدیک به 3ساعت بازی سنگین داشت.
رادوانسکا هم با موگوروزا بازی داره این اسپانیایی انصافا شکیل بازی میکنه اما تجربه رادوانسکا در چمن میتونه کلید پیروزیش باشه.
ولی خدایش این جیغ زدنای خانوما خیلی رو اعصاب هرچقدر سعی میکنم غر نزنم نمیشه البته از این موارد در مردا هم دیده میشه به اه و ناله کشید میشه کلا لذت تنیس رو من ارامش و دیسیپلین بالای اون میدونم که باعث شده علاقه مند به این رشته بشم که بهترین ارامشو هم راجر داره شد ارامش در ارامش دیگه چ شود.
بازیای کوارتر هم که بطور خلاصه بگم شانس 4سید برتر خیلی خیلی بالاست همونطور که در ابتدای تورنمنتم پیش بینی میکردم این 4نفر خیلی فاصله دارن از ببقیه و اتفاقات نادر میتونه باعث شکستشون در این تورنمنت بشه.
راجبع بازی سیمون راجرم من چند بازی در سیمون در مسابقات مختلف دیدم اکثریت بازیاشم با راجر نزدیک بوده در هارد و خاک اما بعید میدونم در چمن لقمه گلوگیری برای راجر باشه پیشی بینی من برد 3 سته برای راجر اگه مثل بازیای قبلش باشه ایمان دارم این اتفاق میفته.
و در اخر این همه پرحرفیم میخواستم بگم عزیزان ول کنین داستان زنو مردو هر کی دوس داره بازی زنا رو ببینه یا نبینه باخودشه زور که نیست همه چی واضحه من خودم راجبع این بحثتون زیاد حرف دارم اما جاش اینجا نیست عزیزانم و بهتر بصورت فنی راجبع بازیای اینده حرف بزنین ما استفاده کنیم همچون گذشته.
با سپاس از اینکه کامنت طولانی منو خوندین یا حتی یکوچولو نگا کردین
با نهایت تشکر برادر کوچیک شما امید زاده باران
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: