نمایش پست تنها
قدیمی 11-29-2014, 08:03 AM   #206
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss express نمایش پست ها
289 ندونسته حرف نزن ظاهرا کاربر king of spin امضاش رو عوض کرده چون قبلا تو امضاش نوشته بود نه خدایی وجود دارد و نه جهنمی...

به قول دوست عزیزمون king roger federer شما مشکلاتت خیلی بیشتر و حادتر از این حرفاس. نمیدونم چه قدر درس خوندی یا اصلا تو عمرت یه کتاب خوندی یا نه ولی کاش حداقل شعورت میرسید انقدر ارزش خودت رو پایین نمی اوردی و خودت رو تحمیل نمیکردی.

بالا غیرتا تو عمرت یه پست بدرد بخور دادی؟؟ یه ذره فکر کن به کارات...نا خودت نخوای نمیتونی خودت رو درست کنی.ببین با چند نفر تا حالا تو این سایت بحث کردی؟؟ یه نگاه به بقیه هوادارای نواک بنداز کدومشون مثل تو این شکلی رفتار میکنن؟ البته تو هوادار نواک نیستی صرفا اومدی اینجا خودت رو به زور تحمیل کنی و رو اعصاب بچه ها راه بری.واقعا برات متاسفم که یعنی کار دیگه ای واقعا نداری تو زندگیت غیر از این؟؟

اگه اون همتی که تو ساختن اون همه نام کاربری کردی و علیه فدرر صحبت کردن بجاش تو کنکور وقت میزاشتی الان نفر اول شده بودی!
امضاشو عوض کرده واقعا متاسفم... فکر کردی من آدم بزدل و ترسویی هستم که به خاطر یکی مثل تو بیام و امضامو عوض کنم!!!؟؟؟؟ دوست عزیز افرادی بسیار بزرگتر از تو با هزاران تهدید سعی در ترسوندن من کردن و به جایی نرسیدن. ضمنا اون جمله متعلق به نیچه هست؛ هر چند اصلا نمیدونی که نیچه کی بوده!!!! الان دیگه کاملا مطمئن شدم که سواد انچنانیم نداری... یه آماری ریچارد داوکینز در مورد تحقیقات انجام شده پیرامون رابطه بین سطح سواد و ضریب هوشی با اعتقاد به مذاهب و این چیزا تو یگی از کنفرانساش ارائه کرد الان دیگه کاملا مطمئن شدم چه قدر اون تحقیقات و نتایجشون موثق و معتبر هستن!!!!! یه چند روز توفروم نبودم تا اونجایی که تونستی برای خودت جولان دادی، اگه اون موقع بودم که نمیذاشتم کار به این جاها بکشه

ویرایش توسط king of spin : 11-29-2014 در ساعت 08:29 AM
king of spin آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: