نمایش پست تنها
قدیمی 02-01-2012, 12:35 AM   #3
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض اخبار مسابقات جام ديويس 2012

نفرات شركت كننده در دور اول رقابت ها مشخص شدند.

با پايان يافتن مهلت اعلام اسامي بازيكنان شركت كننده در دور اول رقابت هاي گروه جهاني مسابقات جام ديويس 2012، تيم هاي حاضر در اين مرحله بازيكنان خود را معرفي كردند.رقابت هاي اين مرحله بين روزهاي 10-12 فوريه 2012(21-23 بهمن)برگزار خواهند شد.

اسپانيا-قزاقستان
اسپانيا: Nicolas Almagro, Marcel Granollers, Juan Carlos Ferrero, Marc Lopez, Alex Corretja (captain)
قزاقستان: Mikhail Kukushkin, Andrey Golubev, Yuriy Schukin, Evgeny Korolev, Yegor Shaldunov (captain)

اتريش-روسيه
اتريش: Jurgen Melzer, Andreas Haider-Maurer, Alexander Peya, Olivier Marach, Clemens Trimmel (captain)
روسيه: Alex Bogomolov, Mikhail Youzhny, Nikolay Davydenko, Igor Kunitsyn, Shamil Tarpischev (captain)

نفر 35ام رده بندي تنيس مردان، آلكس بوگومولوف براي اولين بار و با پيراهن تيم روسيه در اين رقابت ها شركت مي كند.او كه در مسكو به دنيا آمده ولي از دوران بچگي به همراه والدينش به آمريكا مهاجرت كرده بود، ماه گذشته و با موافقت فدراسيون بين المللي تنيس شرايط بازي براي تيم روسيه را كسب كرد.بوگومولوف به رسانه ها گفته كه براي جلب رضايت فدراسيون تنيس ايالات متحده مبلغ 50,000 دلار را شخصا به آن ها پرداخت كرده.

كانادا-فرانسه
كانادا: Milos Raonic, Vasek Pospisil, Frank Dancevic, Daniel Nestor, Martin Laurendeau (captain)
فرانسه: Jo-Wilfried Tsonga, Gael Monfils, Julien Benneteau, Michael Llodra, Guy Forget (captain)

مارتين لورندو، كاپيتان تيم كانادا:”قطعا فرانسه با بهره گرفتن از بازيكنان برتر زيادي كه دارد چالش سختي خواهد بود.ولي من گروهم و تواناييشان را باور دارم.تيم ما پس از پشت سر گذاشتن موانع سال گذشته اعتماد به نفس كسب كرده و همراهي و احترام به يكديگر براي موفقيت در جام ديويس ضروريست.”

سويس-ايالات متحده آمريكا
سويس: Roger Federer, Stanislas Wawrinka, Marco Chiudinelli, Michael Lammer, Severin Luthi (captain)
ايالات متحده آمريكا: Mardy Fish, John Isner, Ryan Harrison, Mike Bryan, Jim Courier (captain)

جيم كورير، كاپيتان تيم آمريكا درباره بازيكنان انتخابي و شرايط مسابقه اينگونه گفت:”من مردي فيش، جان ايزنر، رايان هريسون و مايك برايان را برگزيدم.همانطور كه اطلاع داريد، همسر باب برايان (برادر دوقلوي مايك) در طول روزهاي آينده اولين فرزند آن ها را به دنيا خواهد آورد.باب فكر مي كرد كه بايد در كنار همسرش باشد.”
او ادامه داد:”شايد ما سخت ترين قرعه ممكن در مسابقات را داريم، هم از نظر محل برگزاري و هم از نظر بازيكنان حريف.شما بايد در دور اول پيروز شويد و آزمايش نهايي در برابر راجر [فدرر] و استن [واورينكا] يا اسپانيا يا آرژانتين باشد.نبرد سختي براي ما خواهد بود ولي ما چيزي براي از دست دادن نداريم.من دانش بيشتري درباره اين بازيكنان دارم.قبلا با سه نفر از چهار نفر آن ها روي نيمكت نشسته ام و اين مزيتي بزرگ براي من به عنوان كاپيتان و حس آرامشي براي آن هاست.”

جمهوري چك-ايتاليا
جمهوري چك: Tomas Berdych, Radek Stepanek, Lukas Rosol, Frantisek Cermak, Jaroslav Navratil (captain)
ايتاليا: Simone Bolelli, Daniele Bracciali, Andreas Seppi, Potito Starace, Corrado Barazzutti (captain)

صربستان-سوئد
صربستان: Janko Tipsarevic, Viktor Troicki, Ilija Bozoljac, Nenad Zimonjic, Bogdan Obradovic (captain)
سوئد: Michael Ryderstedt, Carl Bergman Palm, Filip Prpic, Robert Lindstedt, Thomas Enqvist (captain)

ژاپن-كرواسي
ژاپن: Kei Nishikori, Go Soeda, Tatsuma Ito, Yuichi Sugita, Eiji Takeuchi (captain)
كرواسي: Ivan Dodig, Ivo Karlovic, Antonio Veic, Lovro Zovko, Zeljko Krajan (captain)

آلمان-آرژانتين
آلمان: Florian Mayer, Philipp Kohlschreiber, Philipp Petzschner, Tommy Haas, Patrick Kuhnen (captain)
آرژانتين: Juan Ignacio Chela, Juan Monaco, David Nalbandian, Eduardo Schwank, Martin Jaite (captain)

تامي هاس آلماني كه سال گذشته تابعيت كشور آمريكا را نيز كسب كرده، پس از 4 سال دوري از مسابقات بازهم براي تيم آلمان بازي خواهد كرد.

ویرایش توسط Nima93 : 02-01-2012 در ساعت 11:21 AM
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
30 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: