نمایش پست تنها
قدیمی 05-11-2014, 07:45 PM   #29
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : آندره آغاسی: رافائل نادال اسپانیایی بزرگترین تنیس‌باز تاریخ است، نه راجر فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط S.A.IVI.A.N نمایش پست ها
اهورا جان این مقایسه تو واسه فیلد ضعیف دلیل خوبی نیس.
ما هرچی میگیم میگید مقایسه خوبی نیس
خوب این مقایسه خوب چیه پس ؟ ما بلد نیستیم ، شما یه 2 تا مقایسه بفرمایید که چرا اون موقع فیلد ضعیف بود بعد یهو طلایی شد ! حتما چون فدرر زیاد اسلم برده فیلد ضعیف بوده

نقل قول:
ضمن اینکه تو سال 2003 رو نشون ندادی که اندی رادیک برده واسه بار اول.سال 2009 هم خوان یکی برد و رفت.
2003 که فدرر هنوز اوج نگرفته بود ، فقط 1 اسلم برد اون سال !
عصر طلایی فدرر 2004 تا 2008 بود و اکثر گرنداشو تو این 5 سال گرفت واسه همین من این 5 سال رو در نظر گرفتم .

نقل قول:
یعنی چی هرکی یه گرند برده و رفته یعنی فیلد ضعیف بوده؟ اتفاقا یکی از دلایلش هم همینه. یعنی کسی جز رافا و نواک نتونسته گرند بگیره بعد از راجر
اگر این نشان دهنده فیلد ضعیفه باید عرض کنم در عصر طلایی 2009 تا 2013 هم فقط 5 نفر تونستند گرند بگیرن ! پس در این عصر طلایی هم فیلد ضعیف بوده دیگه ! 2004 تا 2008 4 نفر موفق به کسب گرند شدند .

نقل قول:
اگه بخوای نلبندیان و بلیک و رادیک رو با ماری و جکوویچ مقایسه کنی که واقعا نمیدونم چی بگم .
اینایی که تو نام بردی که اصلا توانایی بردن گرند رو نداشتن. نلبندیان بازیکن بسیار خوبی بود اما تو بِست آو 3 نه گرند اسلم.
نلبندیان و رادیک بدشانسیشون این بود که فدرر روی تور تسلط پیدا کرده بود !
رادیک چند بار در مقابل فدرر در اسلم ها تسلیم شد و شانس قهرمانی رو از دست داد ؟!
اگر هم دوران فدرر اماده نبود خیلی شانسش برای فتح اسلم های بیشتر زیاد بود .
واقعا از ماری به عنوان یکی از کسایی که فیلدو قوی کردن استفاده میکنید ؟ واقعا ؟

دیگه من حال ندارم پست بلند بدم فقط اینو میگم و تمامش میکنم :
سعی نکنید با پایین اوردن و کم ارزش کردن بقیه خودتونو بالا بکشید ، سعی کنید خودتون برید بالا و به اون برسید .
به جایی اینکه بگید فدرر گرنداشو توی فیلد ضعیف برده ، میتونید بگید رافا فعلا 13 اسلم داره و به زودی رکورد فدرر رو میزنه ! این خیلی قشنگ تره تا بخواید عناوین فدرر رو کم ارزش کنید .
هر چند با این حرفا چیزی تغییر نمیکنه و 17 اسلم 17 اسلم هست و خواهد بود

ویرایش توسط Ahoura : 05-11-2014 در ساعت 07:53 PM
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: