نمایش پست تنها
قدیمی 05-17-2010, 06:44 PM   #13
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

جواب قسمت های بالای پستم رو هم بدین بد نیست! اون پول که نباشه نفس کشیدن هم براش مشکل می شه. برای هر انسانی این وسوسه ی دنیوی وجود داره. اون رو بگذارید کنار...

برای اینکه شما انقدر به من بدبین نباشی که من به فدرر اتهام وارد می کنم، ایکاش یه خبرنگار این روزها از فدرر بپرسه آقا جان شما بعد از زدن رکورد هفته های نامبر وانی سمپراس، در تنیس حرفه ای به دنبال چه چیز گمشده ای هنوز هستی که بهش نرسیدی؟ اگر به همه چیز رسیدی که رسیدی، چرا 11 ماه سال رو رنج سفر و سیاحت در دنیای بی ارزش!! رو تحمل می کنی؟ اینجا هست که آقا فدرر غیر از واژه ی مقدس پول هیچ جوابی «نمی تونه» بده!

اگر زنده موندم، من می خوام برای همه تون اثبات کنم که بر خلاف همه ی نام آوران سابق دنیای تنیس که گرند اسلم های زیادی دارند، این آقای فدرر چنان پول و شهرت کورش کرده که اونقدر تو ATP می مونه که بالاخره خود مسئولان ازش خواهش کنند که بره! فکر نکنین که مثل سمپراس مثلاً امروز یا فردا یا یه سال دیگه ول کن معامله هست... نه عزیز من... این اونقدر می مونه توی تور جهانی تا ما از رو بریم!

بعدشم که از تور جهانی بره بدون برو برگرد همون روز اسمش رو توی تور ATP Champions Tour می نویسه! در حالی که مثلاً سمپراس اصلاً در این تور آسان و سودآور شرکت نمی کنه. اما حالا شما بشینین و ببینین این اتفاق در مورد راجر می افته یا نه! چنان رویی از جان مکنرو در پول پرستی کم کنه این راجر که تو تاریخ بنویسند!

فدرر قصد تامین مالی 700 نسل بعد خودش رو داره و من می دونم روزی این رکورد کسب درآمدش از ورزش در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت می شه. شاید من زودتر از اون بمیرم که می میرم اما می دونم که این اتفاق می افته! خدا بیشتر بهش بده ان شالا.

پ.ن: برای دوستانی که نمی دونند عرض می کنم که ATP Champions Tour یه تور متشکل از چندین تورنمنت تنیس در نقاط مختلف جهان برای پیش کسوتان بازنشسته هست. توی Super Tennis گاهی می تونین این مسابقات رو تماشا کنین.

ویرایش توسط PowerVu : 05-17-2010 در ساعت 06:54 PM
PowerVu آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: