نمایش پست تنها
قدیمی 09-26-2011, 03:02 PM   #9
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط KovaK نمایش پست ها
زمانی اعتبار نادال مشخص میشه که به سن فدرر برسه،اونوقت ببینیم چند مرده حلاجه...........مقایسه ی این دو زیاد کار درستی نیست،و اگه بخواد کسی مقایسه کنه این دو رو،نادال به جز هد تو هد در هیچ چیز دیگری مقابل فدرر برتری نداره،مهم اینه که یه تنیسور در کل دوران بازیش چقدر مقام کسب کنه.............نه اینکه فقط بلد باشی یه نفر رو تازه اونم بیشترش تو زمین خاکی ببری.......من همچنان قبول دارم نادال تو خاک بهترینه،اما کافی نیست،فدرر در همه ی زمین ها عالی هست ..... بذارید نادال ببینید تو سن فدرر تو راند چندم حذف میشه و اصلا میاد نیمه نهایی ها یا نه..............

فرض کن شما بیای تو اینترنت بگی من از خربزه خوشم نمیاد،بعد من بیام جواب بدم بگم نه تو داری دروغ می گی،تو از خربزه خوشت میاد ولی از هندونه خوشت نمیاد!!اصلا این چه منطقیه؟کجای این طرز فکر درسته...؟من پیشنهادم به طرفدارای راجر اینه که در جواب دوستان نادالی فقط سکوت اختیار کنند ، بهترین کار همینه، مطمئن باشید.............

آرزوی موفقیت برای همگی........
دوست عزیز متأسفانه باید عرض کنم شما داری سفسطه بافی میکنی حالا بماند که حرفهای تکراری داری میزنی مانند این که اگه رافا به سن راجر برسه و... هر خط از نوشته شما با خط بعدی تناقض داره

جنابعالی میگی وقتی اعتبار رافا مشخص میشه که به سن راجر برسه یعنی وقتی میشه این دو رو مقایسه کرد که رافا همسن راجر باشه ولی یه خط بعدش میگی مقایسه این دو درست نیست خوب ما نفهمیدیم حالا باید مقایسه کنیم یا نه، شما چرا به جلو فرار میکنی و میگی بزار هر وقت به سن راجر رسید بعد مقایسه کرد خوب چرا راجر رو وقتی به سن رافا بود با الان رافا مقایسه نمیکنی؟ این مطلب رو بخونی بد نیست.(از نظر هرکس که با شما هم عقیده باشه نادال بی اعتباره تا موقعی که به سن راجر برسه و افتخاراتش بهتر راجر باشه و گرنه رافا بی اعتبار میمونه!!!)

تناقض بعدی اینه که شما میگی بجز هد تو هد توی چیز دیگه ایی برتری نداره ولی دو خط بعد
توی خاک اونو برتر میدونی خوب حالا ما کدوم حرف شما رو قبول کنیم؟ مگه شما نمیگی فقط توی هد تو هد برته پس خاک از کجا اومد؟ بابا جون مگه هد تو هد جزئی از بازی نیست؟

ببین وقتی توی یه کلاس همه یا تنبل باشن
یا متوسط وقتی یه محصل زرنگ رو بزاری وسطشون خوب معلومه از همشون بهتر نتیجه میگیره ولی وقتی میتونی بهتر بودنشو بسنجی که دو سه تا زرنگ دیگه بزاری تو کلاس، بعد از خداحافظی پیت و آغاسی خلاءی توی تنیس ایجاد شد که به فدرر این اجازه رو داد که از سال 2003 تا 2006 هر چی جام و اسلم باشه ببره فدرر رقیب سرسختی نداشت از سال 2007 تا الان در حضور این همه مدعی و در رأس اونا رافا فدرر فقط تونسته 7 تا اسلم ببره اونم سه تاش سال 2007 بوده یعنی در عرض 4 سال فقط 4 تا اسلم برده وقتی رقیبی مثل رافا ظاهر شد فدرر رو توی 7 تا اسلم ناکام گذاشت ولی اگه مثل قبل از 2007 رقیب نداشت بازهم اون هفتارو میبرد اما رافا در حضور راجر 10 تا اسلم برده.

خوب بازهم مارو به 5 سال آینده حواله میکنی یا اگه بخوایم مقایسه کنیم الان باید مقایسه کنیم؟ درضمن توی اون خلاء رقیب یعنی از سال 2003 تا 2007 راجر 41 عنوان از 67 عنوان قهرمانیش رو برده ولی از 2007 تا الان فقط 22 عنوان قهرمانی داشته درضمن اگه رافا هم سال 2003 ظهور میکرد و رقیبی نداشت الان حداقل 22 تا اسلم داشت و یا اگه رافا 2003 همزمان با راجر ظهور میکرد الان راجر شاید 9تا اسلم بیشتر نداشت.

اینارو گفتم که بدونی اینجوری هم میشه مقایسه کرد.

Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: