نمایش پست تنها
قدیمی 11-20-2010, 01:26 PM   #10
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها
[FONT=Tahoma][COLOR=#323232]

محمد رضا جان لطفا بدون سانسور بنویس!!

جان مکنرو: درست است که راجر فدرر در داخل کورت تسط کامل دارد ولی حتی راجر بزرگ را هم نمیتوان با نادال از نظر یک ورزشکار مقایسه کرد مکنرو می افزاید نادال تنها رقیب بیورن بورگ از نظر روحیه ورزشکاری می باشد وی می افزاید بهترینها از نظر روحیه ورزشکاری در طول تاریخ بیورن بورگ و رافایل نادال می باشند فدرر بدون شک یکی از بهترین ورزشکاران است ولی نه مانند این دو نفر.

بیورن بورگ: نادال میتواند سیطره خود را در سال بعد مستحکم تر بکند رافا هنوز در اوج است اگر بتواند از لحاظ بدنی سالم بماند میتواند برای مدت طولانی سیطره خود را ادامه دهد

اون جمله که با قرمز مشخص کردم رو من توی خبر نخوندم!!! از کجا اومده خدا میدونه!

عزیزم،حاتم جان من همیشه بدون سانسور می نویسم..هیچ وقت اصلا در گذاشتن یک خبر تنیس نه به نفع راجر می نویسم نه به نفع نادال..فقط اون خبری که هست رو میزارم..این جملاتی که شما نوشتی مربوط به یک خبر دیگه هست..من دقیقا خبری رو نوشتم که افشین عزیز اون رو قرار داده.
McEnroe says Nadal can surpass Federer

DOHA, Qatar (AP)—Roger Federer may have the most Grand Slam titles, but John McEnroe says Rafael Nadal is building a resume that could make him the greatest of all time.

Federer has won a record 16 Grand Slams, seven more than Nadal. Yet Nadal has a 14-7 record against Federer. Nadal has won the Davis Cup title with Spain and an Olympic singles gold medal—two achievements that have eluded Federer
McEnroe, speaking at a sports conference in Doha, said “there is an argument to be made that Rafael Nadal may be the greatest player eventually, even possibly now.”
McEnroe adds that the 29-year-old Swiss star could add a “couple more” to that tally.
Former Swedish great Bjorn Borg said Federer is still the greatest, although “Rafa has the chance to be the greatest player” if he stays healthy
http://sports.yahoo.com/tennis/news?...-nadal-federer
حالا حاتم جان این سخنانی که شما گذاشتی مربوط به یه خبر دیگه هست
http://sports.yahoo.com/tennis/news?slug=reu-nadal
اینم لینکش.
حاتم عزیز ما تو هر سایتی که میریم ممکنه خبرایی با تیتر ها و متن های مختلف ببینیم اما موضوع آن یکی هست..تو هر سایتی خبرنگار اون با سبک خودش خبر رو به مخاطب منتقل کرده..
بورگ هم گفته راجر بزرگترینه..جمله ای که افشین پر رنگ کرده نمایانگر این مسئله است..
در مورد مک انرو هم می تونم بگم زیاد از راجر خوشش نمیاد عادیه این حرفا بزنه.
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: