نمایش پست تنها
قدیمی 08-25-2014, 08:38 AM   #15
Cross Court
Member

آواتار Cross Court

پستها: 33
سپاس: 39
در 32 پست 202 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Yevgeny Kafelnikov-Grigor Dimitrov-Borna Coric-Ernests Gulbis-Milos Raonic
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN 2014

خب بالاخره رسیدیم به بازیهای روز اول...هفت و نیم بازیا شروع میشه... امیدوارم بارون نگیره...

بازیهایی که به نظرم امروز باید دید:

بنوت پیر --- جولین بنتو : دوست دارم ببینم بنتو میتونه روند خوبشو ادامه بده یا نه...

بردن گولبیس و واورینکا کار راحتی نیست حتی اگه اماده نباشن!! تازه یرزی یانویچی رو برد که

مرحله قبل دیمیتروف رو حذف کرده بود...از رونیچم 2.1 باخت!!حس میکنم میتونه یکی از شگفتی

سازها باشه...

پیر هم که کلا قاطیه...یه ست فوق العاده بازی میکنه یه ست بعد عالم و ادمو میبنده فحش و

تموم توپا رو میزنه اوت!!منو یاد فونینی میندازه...

کاوچیچ --- دونالد یانگ : دونالد یانگ یه چپ دست خیلی خوبه...اگه یکم قدر خودشو میدونست باید

الان توی تاپ 10 بود...بازیاشو با دیمیتروف و گارسیا لوپز توی تورنتو و وینستون سلیم دیدم...فقط

یکم اعتماد به نفس میخواد...پشت فورهنداش خیلی خوب میاد نزدیک نت...دوست دارم بیاد بالا...

روجر واسلین --- روبردو : این روجر واسلین واقعا یکی متوسط ترین بازیکنایی هست که توی

تنیس دیدم...هیچ چیز خاصی نداره ولی همیشه توی رنکینگ اون وسطا میچرخه...همیشه هم

جلوی تنیسورای رنک بالا خوب بازی میکنه...

روبردو واسه من کلا علامت سواله!!کلا این سیستم بازی که تنیسورای اسپانیایی مثل فررر و

نادالو روبردو دارن دارن رو من نمیفهمم...اول بازی معمولا یه چند باری برک میشن ولی یهو

عین ملوان زبل انگار اسفناج میخورن بازیشونو میبرن!!کلا فک کنم بازی جالبی بشه!!

گوجوسیک --- بنجامین بکر : بنجامین بکر به نظرم از تنیسورایی هست که اصلا قدر خودشو

ندوست وگرنه خیلی بهتر از اینا میتونست باشه...اگه یه مربی بدنسازی درست و درمون

داشت که وزنشو به حالت نرمال برسونه میتونست خیلی بهتر باشه...

گوجوسیک منو یاد تورسونوف میندازه... فورهندو بک هند قدرتی یه سرویس خوب ...روی بیس

لاینم واقعا خوب حرکت میکنه...به نظرم اگه اینقدر اصرار نداشته باشه و جای زمینای کلی روی

زمینای هارد بیشتر بازی کنه میتونه موفق تر باشه...

*بازم شرمنده سرتونو درد اوردم!!
Cross Court آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Cross Court به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: