Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز دهـم » مسابقات تنیس گرنداسلم رولند گاروس 2013 French Open به تاریخ سهشنبـه چهاردهـم خرداد ماه 1392 به وقت ایران:
Roland Garros 2013 — Schedule of Play
Day Ten: Tuesday, 4th of June, 2013
i(Revised Order of Play: Court Change)i
Court Philippe Chatrier — From 4:30 PM IRST
Women’s Singles — Quarter-Finals
Agnieszka Radwanska (POL)[4] vs. Sara Errani (ITA)[5]i
Men’s Singles — Quarter-Finals
Jo-Wilfried Tsonga (FRA)[6] vs. Roger Federer (SUI)[2]i
Court Suzanne Lenglen — From 4:30 PM IRST
Women’s Singles — Quarter-Finals
Serena Williams (USA)[1] vs. Svetlana Kuznetsova (RUS)i
Men’s Singles — Quarter-Finals
Tommy Robredo (ESP)[32] vs. David Ferrer (ESP)[4]i
Court 1 — From 1:30 PM IRST
Men’s Legends Under 45 — 3rd Round
Sergi Bruguera (ESP)/Richard Krajicek (NED) vs. Michael Chang (USA)/Andrei Medvedev (UKR)i
Not Before 2:30 PM IRST
Men’s Doubles — 3rd Round
Bob Bryan (USA)[1]/Mike Bryan (USA)[1] vs. Christopher Kas (GER)/Oliver Marach (AUT)i
Men’s Legends Under 45 — Semi-Finals
Thomas Enqvist (SWE)/Sebastien Grosjean (FRA) vs. Albert Costa (ESP)/Carlos Moya (ESP)i
Not Before 5:30 PM IRST
Men’s Doubles — Quarter-Finals
Pablo Cuevas (URU)/Horacio Zeballos (ARG) vs. Tomasz Bednarek (POL)/Jerzy Janowicz (POL)i
Not Before 7:30 PM IRST
Men’s Doubles — Quarter-Finals
Michael LLODRA (FRA)/Nicolas Mahut (FRA) vs. Marcel Granollers (ESP)[2]/Marc Lopez (ESP)[2]i
Court 2 — From 1:30 PM IRST
Men’s Doubles — 3rd Round
Ivan Dodig (CRO)[12]/Marcelo Melo (BRA)[12] vs. Alexander Peya (AUT)[7]/Bruno Soares (BRA)[7]i
Not Before 2:30 PM IRST
Women’s Doubles — 3rd Round
Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)[11]/Lucie Safarova (CZE)[11] vs. Bethanie Mattek-Sands (USA)[7]/Sania Mirza (IND)[7]i
Mixed Doubles — 2nd Round
Liezel Huber (USA)[8]/Marcelo Melo (BRA)[8] vs. Jelena Jankovic (SRB)/Leander Paes (IND)i
Not Before 7:30 PM IRST
Women’s Doubles — 3rd Round
Oksana Kalashnikova (GEO)/Alicja Rosolska (POL) vs. Kristina Mladenovic (FRA)[10]/Galina Voskoboeva (KAZ)[10]i
Women’s Doubles — 3rd Round
Sara Errani (ITA)[1]/Roberta Vinci (ITA)[1] vs. Janette Husarova (SVK)/Sabine Lisicki (GER)i
Not Confirmed T.B.A 1 Matches
Not Before 7:30 PM IRST
Mixed Doubles — Quarter-Finals
T.B.D. XDTeam vs. Lisa Raymond (USA)[4]/Bruno Soares (BRA)[4]i
|