Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از پایان « روز چهارم » مسابقات
RESULTS - TUESDAY, 4 OCTOBER, 2011
Women's Singles - Second Round
(1) Caroline Wozniacki (DEN) d. Jarmila Gajdosova (AUS) 62 63
(3) Vera Zvonareva (RUS) d. Klara Zakopalova (CZE) 63 46 62
Maria Kirilenko (RUS) d. (6) Samantha Stosur (AUS) 75 16 75
(8) Marion Bartoli (FRA) d. (Q) Christina McHale (USA) 62 61
(9) Andrea Petkovic (GER) d. (Q) Carla Suárez Navarro (ESP) 64 64
(13) Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) d. María José Martínez Sánchez (ESP) 62 63
Kaia Kanepi (EST) d. (14) Sabine Lisicki (GER) w/o (GI illness)
(Q) Virginie Razzano (FRA) d. (15) Roberta Vinci (ITA) 76(7) 60
Flavia Pennetta (ITA) d. Daniela Hantuchova (SVK) 62 61
Women's Doubles - Second Round
(1) Peschke/Srebotnik (CZE/SLO) d. (WC) Pliskova/Pliskova (CZE/CZE) 62 46 104
(2) Huber/Raymond (USA/USA) d. Chan/Hradecka (TPE/CZE) 75 63
Kops-Jones/Spears (USA/USA) d. (6) Benesova/Zahlavova Strycova (CZE/CZE) 61 64
(7) Peng/Zheng (CHN/CHN) d. Martínez Sánchez/Zakopalova (ESP/CZE) 62 63
Men's Singles - First Round
[1] J Tsonga (FRA) d. G Dimitrov (BUL) 76(5) 75
[3] T Berdych (CZE) d. J Melzer (AUT) 75 75
M Youzhny (RUS) d. [4] N Almagro (ESP) 63 62
M Granollers (ESP) d. [5] G Simon (FRA) 63 61
[WC] Z Zhang (CHN) d. [WC] Z Li (CHN) 61 63
J Ferrero (ESP) d. T Bellucci (BRA) 61 76(4)
[Q] P Kohlschreiber (GER) d. T Robredo (ESP) 63 76(0)
I Ljubicic (CRO) d. *[LL] T Gabashvili (RUS) 75 75
A Montanes (ESP) d. #[LL] P Capdeville (CHI) 63 63
F Fognini (ITA) d. +[LL] G Zemlja (SLO) 64 61
+[LL] G Zemlja (SLO) Replaced [2] G Monfils (FRA) (Right Knee Inflammation)
*[LL] T Gabashvili (RUS) Replaced [7] J Isner (USA) (Abdominal Strain)
#[LL] P Capdeville (CHI) Replaced N Davydenko (RUS) (Left Hip)
Men's Doubles - First Round
[1] B Bryan (USA)/M Bryan (USA) d. L Dlouhy (CZE)/A Dolgopolov (UKR) 62 62
[3] M LLODRA (FRA)/N Zimonjic (SRB) d. [WC] R De Voest (RSA)/A Fisher (AUS) 63 63
|