نمایش پست تنها
قدیمی 11-20-2015, 11:29 AM   #120
djoker
Member

پستها: 45
سپاس: 16
در 37 پست 96 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : تحلیل، تبادل نظر و گفت و گو پیرامون ATP World Tour Finals فینال تور تنیس 2015 آقایان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط King Rojer Federer نمایش پست ها
حضرت آقای آرسن لوپن جمله فدرر نبرد عیناَ جمله ایه که نواک بعد از بازی در حالی که به خاطر باخت به اسطوره سوزش شدیدی داشته عنوان کرده.اگه فکر می کنی من این جمله رو از خودم در آوردم می تونی مراجعه کنی به روزنامه خبر ورزشی ۵شنبه قسمت ورزش خارجی و یا روزنامه ایران ورزشی همین روز. می تونی همین جمله ای که با رنگ قرمز نوشته شده ببینی.منتهی عینکت رو هم همراهت داشته باش که دقیق جمله رو در هر دو روزنامه مشاهده کنی.البته از ذره بین هم می تونی استفاده کنی.به همراه چند لیوان آب خنک
نقل قول:
نوشته اصلی توسط King Rojer Federer نمایش پست ها
حضرت آقای آرسن لوپن جمله فدرر نبرد عیناَ جمله ایه که نواک بعد از بازی در حالی که به خاطر باخت به اسطوره سوزش شدیدی داشته عنوان کرده.اگه فکر می کنی من این جمله رو از خودم در آوردم می تونی مراجعه کنی به روزنامه خبر ورزشی ۵شنبه قسمت ورزش خارجی و یا روزنامه ایران ورزشی همین روز. می تونی همین جمله ای که با رنگ قرمز نوشته شده ببینی.منتهی عینکت رو هم همراهت داشته باش که دقیق جمله رو در هر دو روزنامه مشاهده کنی.البته از ذره بین هم می تونی استفاده کنی.به همراه چند لیوان آب خنک
یه منبع درست وحسابی خارجی بده.روزنامه های ایران هنر کنن نتیجه رو درست بنویسن.
تا جایی که من اطلاع دارم فقط از عبارت Just handed him the win سایتای خارجی استفاده کردن برای صبحتهای نواک و جایی نواک نگفته که فدرر نبرد.
عبارتی که سایتای خارجی نوشتن برای نواک

"Credit to Roger for mixing up the pace, giving me always a different ball," Djokovic told reporters. "He used the slice and spin very wisely. He served very efficiently. I made a lot of, lot of unforced errors. Just handed him the win, especially in the second set.

که البنه نواک هم تکذیب کرد همین جمله ی بالا رو

http://www.espn.co.uk/tennis/story/_...ld-tour-finals

نری الان از روزنامه کیهان عکس نگیری بیاری به عنوان منبعت.آبم بریز اونجات که آقای رییس جمهور قبلی می گفت.

ویرایش توسط djoker : 11-20-2015 در ساعت 11:51 AM
djoker آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی djoker به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: