نمایش پست تنها
قدیمی 09-26-2011, 01:31 PM   #7
KovaK
Junior Member

پستها: 23
سپاس: 31
در 19 پست 103 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
من که حرفی از نادال نزدم، مثل این حرفها درباره نادال هم زدم، چرا بیخودی قاطی میکنید همه چی رو؟
حالا اگه شما باور میکنید بدترین لحظه ورزشی راجر عدم قهرمانی تیم بازله، باور کنید. ولی من باور نمیکنم. هر طرفدار با وجدانی که دو بار مصاحبه های راجر بعد از شکستش در برابر حریفاش و تلاشش در زمینه بی اهمیت نشون دادن شکستش رو دیده باشه و اینکه اون به خودش باخته ورنه حریف اصلا اعتباری نداشته، میدونه من چی میگم. حتی شکست در بالاترین سطح مسابقات ،در گرنداسلمها!!!
زمانی اعتبار نادال مشخص میشه که به سن فدرر برسه،اونوقت ببینیم چند مرده حلاجه...........مقایسه ی این دو زیاد کار درستی نیست،و اگه بخواد کسی مقایسه کنه این دو رو،نادال به جز هد تو هد در هیچ چیز دیگری مقابل فدرر برتری نداره،مهم اینه که یه تنیسور در کل دوران بازیش چقدر مقام کسب کنه.............نه اینکه فقط بلد باشی یه نفر رو تازه اونم بیشترش تو زمین خاکی ببری.......من همچنان قبول دارم نادال تو خاک بهترینه،اما کافی نیست،فدرر در همه ی زمین ها عالی هست ..... بذارید نادال ببینید تو سن فدرر تو راند چندم حذف میشه و اصلا میاد نیمه نهایی ها یا نه..............

و اما شما بهتر خبر داری از حال و روز راجر فدرر یا خودش که مصاحبه می کنه؟شما چطور از پشت این مانیتور تشخیص دادی که این دروغ گفته؟!گیریم تشخیصتون درست باشه،چه ارتباطی به بقیه ی تنیسور ها و طرفدارانشون داره..............

فرض کن شما بیای تو اینترنت بگی من از خربزه خوشم نمیاد،بعد من بیام جواب بدم بگم نه تو داری دروغ می گی،تو از خربزه خوشت میاد ولی از هندونه خوشت نمیاد!!اصلا این چه منطقیه؟کجای این طرز فکر درسته...؟من پیشنهادم به طرفدارای راجر اینه که در جواب دوستان نادالی فقط سکوت اختیار کنند ، بهترین کار همینه، مطمئن باشید.............

آرزوی موفقیت برای همگی........
KovaK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی KovaK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: