نمایش پست تنها
قدیمی 01-26-2012, 08:48 PM   #62
NimaRafi
Senior Member

آواتار NimaRafi

پستها: 364
سپاس: 6,526
در 368 پست 4,053 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر-نواك جكوويچ-کارولاین ووزنياكي-ماریا شاراپوا- انا ایوانوویچ- پترا كويتوا -برنارد تومیک-سمپراس-استوسر-رانویچ

آزاد استرالیا:نواک جکوویچ و اندی ماری در نیمه نهایی جمعه ساعت 12:00.

نواک برای به دست اوردن 400امین پیروزی دوران حرفه ای خود تلاش میکند(111-399). در دومین بازی دور نیمه نهایی فینالیست های سال گذشته در مقابل هم قرار خواهند گرفت. ( در فینال سال گذشته نواک با نتایج 4-6، 2-6، 3-6 پیروز شد)
نواک در حالی سومین نیمه نهایی خود در استرالیا را تجربه میکند که در دو دوره ی قبل از این (سال های 2008و2011) توانسته است قهرمان مسابقات شود.
هم اکنون نگاهی به مسیر نواک و اندی تا رسیدن به نیمه نهایی می اندازیم:

نواک در دور اولLorenzi از ایتالیارا شکست داد،سپس در دور دوم Giraldo رو مغلوب قدرت خود کرد،در دور سومMahut را از پای در آورد،در یک-هشتم Hewitt را از پیش رو برداشت و در یک-چهارم از سدFerrerاسپانیایی عبور کرد.

اندی در دور اولHarrison آمریکایی را شکست داد،در دور دوم Roger-Vasselin را از پیش رو برداشت، در دور سومLlodra را مغلوب کرد ، در یک-هشتم Kukushkin را شکست داد و در یک -چهارمNishikori ژاپنی را به خانه فرستاد.

هر دو بازیکن تا کنون یک ست را به حریف واگذار کرده اند،اندی تا این مرحله دقیقا 10 ساعت را بر روی کورت مسابقه داده است. (هشت دقیقه کمتر از نواک)
این مسابقه جمعه در ساعت 7:30 شب به وقت محلی و 9:30صبح به وقت اروپای مرکزی برگزار خواهد شد. (12 ظهر به وقت ایران)
آمار هد تو هد این دو در هارد کورت 4-4 می باشد.

نواک در مورد این مسابقه گفته:"او خوب به نظر می رسد،و او قطعا خوب بازی میکند،و برای گرفتن اولین گرند اسلم خود بسیار پر انگیزه است.و می خواهد خود را به مردم کشورش اثبات کند که توانایی گرفتن گرند اسلم را دارد.اما از سوی دیگر من نیز در دوسال اخیر در اینجا(آزاد استرلیا) بازی های خوبی به نمایش گذاشته ام،و به نظر من بازی فردا بازی بزرگی خواهدشد.و اندی برای من مچ اپ سختی است."
NimaRafi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی NimaRafi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: