نمایش پست تنها
قدیمی 07-16-2015, 02:03 PM   #321
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون سومین گرند اسلم فصل Wimbledon 2015

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
نمیدونم چرا دوستان راجری منظور بنده رو متوجه نمیشن. حداقل از سینا که همیشه منطقی بحث میکنه بعید بود!!!

من میگم چطور راجر بدون اینکه برک بشه اومده بود فینال و ماری رو 3.0 برده بود حالا که مقابل نواک باخته شده پیر!!!! چرا کسی از قابلیتهای نواک چیزی نمیگه؟ چرا همه میخواین باخت رو به گردن پیر بودن راجر بندازین؟ من خودم حقیقت از برد نواک امسال مطمئن نبودم چون راجر واقعا رو فورم بود امسال.

چرا کسی نمیگه نواک با اسطوره دنیای تنیس تو هد تو هد برابره و تو هد تو هد از نادال 23 بار باخته ولی 21 بار برده؟ آمار اسطوره دنیای تنیس مقابل نادال چطوره؟ حرف من اینه تنیسوری اسطورست که از قبل مقابل هیچ تنیسوره دیگه ای بازنده نباشه. راجر حتی یک بار نتونست رافا رو تو رولند به زحمت بنداره بعد اسمش رو میزارین اسطوره؟؟؟؟؟؟؟ پس اگر از نظر شما راجر اسطورست نواک که اون رو تو زمین اختصاصیش شکست میده فرا تر از اسطورست...

این پست میتونه کاندید منطقی ترین پست سال بشه بخصوص اونجاش که میگه فدرر چون هد تو هدش از نادال عقب تره و توی رولند نزدش پس دیگه شرایط اسطوره شدن رو نداره .

در ضمن جالبه بدونید نادال هم دیگه شرایط اسطوره شدن رو نداره چون توی هد تو هد از داویدنکو عقب تره و دیگه هم فرصت جبران نداره . من واقعا نمیدونم نادال حالا که شرایط اسطوره شدن رو نداره دیگه چرا تنیس بازی میکنه ؟ مثل اینکه در جریان نیستا یکی از شرایط اسطوره شدن اینه که هد تو هد از کسی عقب نباشی ! نادال که یک تنیسور معمولی مثل داویدنکو رو توی هد تو هد عقب ننداخته چطور میتونه اسطوره بشه ؟

و از همه مهم تر نوواک راجر رو زده و فراتر از اسطورست و از اونجایی که استن نوواک رو توی استرالیا ( زمین اختصاصیش ) زده پس استن فرا فرا تر از اسطورست و از اونجا تری که گسکی استن رو در ویمبی زده پس گسکی فرا فرا فرا تر از اسطورست ، حالا هر کیم گسکی رو در گرند بعدی بزنه میتونه فرا فرا فرا فرا فرا تر از اسطوره لقب بگیره .

ها راستی اینو یادم رفت بگم ، از اونجایی که نوواک نادال رو در رولند زد پس دیگه نوواک سلطان سلطان خاک رس هست و از اونجایی هم که استن نوواک رو زد ، پس استن سلطان سلطان سلطان خاک رس شده .
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: