نمایش پست تنها
قدیمی 07-02-2010, 06:39 AM   #6
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

حسین جان فدات بشم که یکی از بهترین تاپیک های سایت رو ایجاد کردین.
من یه عالمه حرف برای گفتن در این زمینه دارم که یواش یواش بهشون می پردازم.

1. به نظر من با درآمد هنگفت و مافوق تصور برگزار کنندگان گرنداسلم ها مخصوصاً Wimbledon، خیلی بی معنی هست که فقط یکی دو کورت معروف به Show Courts به تجهیزات کنترل الکترونیکی Hawk-Eye مجهز هستند و یکی از بزرگترین اجحاف ها در حق تنیسورهایی که در کورت های دیگر مسابقه می دهند اینست که نمی توانند Callهای اشتباه و اعلام بیرون توپ بودن های چند پیرمرد و پیرزن حواس پرت را به اصطلاح Challenge کنند!

مثلاً در همین بازی تاریخی ایزنر - ماهو، چندین و چند توپ صد در صد رو خود من با فیلم برداری خوب دوربین ها دیدم که روی خط بودند و بیچاره ایزنر هم هی خودخوری می کرد اما هیچ کاری نمی تونست بکنه! سرداور زیر بار نمی رفت!

2. همونطور که مشاهده می کنید صندلی هایی که برای استراحت بازیکنان مخصوصاً در گرنداسلم ویمبلدون در نظر گرفته شده اند هیچ تفاوتی با صندلی ساندویچ فروشی ها و فلافل فروشی های جنوب شهر ندارند و نشستن بر روی آن ها مطمئناً احساس راحتی به بازیکنی که ساعت ها دویده را نمی دهند.

آیا قرار دادن چیزی شبیه یک مبل راحتی که تنیسور در آن چند ثانیه ای که استراحت می تواند بکند، با فراغ بال بتواند روح و جسم خود را التیام و آرامش دهد انقدر برای برگزارکنندگان هزینه ی میلیارد پوندی دارد که آن را انجام نمی دهند؟

در مسابقات چارلستون امریکا دقیقاً چنین مبل راحتی برای تنیسورها تعبیه شده بودند و همیشه در چهره ی بازیکنان، لذت نشستن بر روی سطح نرم این مبل را می توانستیم ببینیم. اما صد افسوس که تورنمنتهایی شبیه آن به اندازه ی تعداد انگشت های یک دست هم نیستند!

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: