نمایش پست تنها
قدیمی 09-15-2013, 05:13 PM   #5
Mehdi.A
Novak's Fan

آواتار Mehdi.A

پستها: 114
سپاس: 183
در 112 پست 803 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bahrami| Becker| Cash| Henman| Ferrero| Nalbandian| Philippoussis| Robredo| Fish| Roddick| Baghdatis| Söderling| Tsonga| Isner| Almagro| Verdasco| Gulbis| Djokovic| Monfils| Seppi| Fognini| Querrey| Kokkinakis| Thiem| Ćorić| Sock| Bryans| Seles| Azarenka| Vekić| Italy in Davis cup & Fed cup

مطلب جالبی بود. البته باید اشاره می شد شکستن راکت نسبت به خود زنی (فرناندو گونزالز) یا فحش دادن (نعلبندیان) یا لگد زدن به لاین من (باز هم نعلبندیان ) گزینه مناسب تری هست . این مطلب فقط راکت شکستن ها تو بازی رسمی رو بررسی کرده اما تو جلسات تمرینی حتی نادال هم راکتش رو یه بار شکسته (فیلمش رو خودم دیدم اما تو یوتوب پیدا نکردم) . داوید فرر هم فکر کنم هیچ وقت راکت نشکسته باشه. این یکی اینقدر بی خیاله که حتی تو خلوت خودش هم بعیده چنین کاری بکنه .

نقل قول:
مارکوس باغداتیس در اوپن استرالیا چهار راکت را پست سر هم شکاند!
صحنه 4 تا راکت شکستن بغداتیس که تا الآن نزدیک به یک میلیون 700 هزار بار در یوتوب رسمی AO فقط دیده شده:

https://www.youtube.com/watch?v=g7kS68T6ptA

فکر کنم بغداتیس اولین انسانی هست که یه راکت داخل مشما رو هم می شکونه . البته انصافا دو تا از راکت ها رو فقط خط انداخت و نمی شد گفت شکست.

نقل قول:
تنها باری که احتمالاً راجر فدرر آرام، از سر یاس مفرط راکت‌اش را خرد کرد!
میامی 2009 - بازی نیمه نهایی با جوکوویچ.

فکر کنم بعد از سال 2005 (فینال میامی احتمالآ) این اولین بار بود که فدرر از خجالت راکت در میاد. تا قبل از این بازی توی هد تو هد 7-2 جلو بود و نواک در سطح رقابت باهاش نبود اصلآ اما جدا از اینکه این بازی رو باخت، بعدش معادلات به شکلی جلو رفت که یه زمان تو هد تو هد فقط دو تا جلو بود و الآن هم 16-13 هست. شاید اگر امسال هم چند بازی با هم انجام داده بودند این اختلاف کمتر می شد. کلآ می خوام بگم از دید من این راکت شکستنش معانی زیادی داشت . البته جدا از معنی یه دستاورد هم داشت و اون کسب جایزه اخلاق مداری استفان ادبورگ بود که برای ششمین سال پیاپی بهش رسید. خود ادبورگ بنده خدا 5 بار بیشتر نبرده بودش .

ویرایش توسط Mehdi.A : 09-15-2013 در ساعت 05:21 PM
Mehdi.A آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdi.A به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: