Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP Masters 1000 تورنمنت مایمی 2016 امریکا
برنامه و ترتیب زمانی انجام مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP Masters 1000 تورنمنت مایمی 2016 امریکا در روز تیر شید (چهارشنبـه) مورخ چهارم فروردین ماه سال 1395 به وقت ایران:
« برگزاری دیدارها تا پگاه روز آتی ادامه خواهد داشت. »
SCHEDULE — WEDNESDAY, 23 MARCH, 2016
STADIUM — From 7:30 PM IRDT
ATP: [WC] M. Mmoh (USA) vs A. Zverev (GER)i
ATP: F. Verdasco (ESP) vs G. Muller (LUX)i
Not Before 11:30 PM IRDT
WTA: M. Doi (JPN) vs C. McHale (USA)i
WTA: E. Bouchard (CAN) vs L. Hradecka (CZE)i
Night Session: Not Before 4:00 AM (Thursday) IRDT
ATP: [PR] J. M. del Potro (ARG) vs G. Pella (ARG)i
WTA: [WC] C. Bellis (USA) vs M. Puig (PUR)i
GRANDSTAND — From 7:30 PM IRDT
ATP: K. Edmund (GBR) vs J. Vesely (CZE)i
WTA: M. Lucic-Baroni (CRO) vs C. Garcia (FRA)i
ATP: D. Schwartzman (ARG) vs V. Pospisil (CAN)i
ATP: [Q] T. Fritz (USA) vs S. Bolelli (ITA)i
Not Before 1:30 AM (Thursday) IRDT
ATP: I. Dodig (CRO) vs J. Monaco (ARG)i
COURT 1 — From 7:30 PM IRDT
WTA: P. Cetkovska (CZE) vs [WC] H. Watson (GBR)i
ATP: T. Gabashvili (RUS) vs L. Pouille (FRA)i
ATP: V. Estrella Burgos (DOM) vs S. Groth (AUS)i
ATP: M. Youzhny (RUS) vs E. Gulbis (LAT)i
WTA: [Q] S. Crawford (USA) vs C. Vandeweghe (USA)i
COURT 2 — From 7:30 PM IRDT
ATP: R. Ram (USA) vs E. Donskoy (RUS)i
WTA: [Q] F. Schiavone (ITA) vs I. Falconi (USA)i
WTA: D. Cibulkova (SVK) vs J. Larsson (SWE)i
ATP: [Q] Y. Nishioka (JPN) vs [LL] J. Donaldson (USA)i
WTA: [Q] Kr. Pliskova (CZE) vs [WC] P. Badosa Gibert (ESP)i
COURT 7 — From 7:30 PM IRDT
WTA: G. Voskoboeva (KAZ) vs A. Cornet (FRA)i
ATP: [Q] D. Novikov (USA) vs D. Lajovic (SRB)i
ATP: [Q] A. Gonzalez (COL) vs A. Ramos-Vinolas (ESP)i
WTA: B. Mattek-Sands (USA) vs [Q] M. Linette (POL)i
WTA: [WC] N. Osaka (JPN) vs [Q] P. Parmentier (FRA)i
COURT 8 — From 7:30 PM IRDT
ATP: I. Cervantes (ESP) vs [WC] A. Rublev (RUS)i
WTA: V. King (USA) vs [Q] L. Domínguez Lino (ESP)i
ATP: [Q] B. Fratangelo (USA) vs [Q] M. Granollers (ESP)i
WTA: [Q] M. Sakkari (GRE) vs I. Begu (ROU)i
WTA: T. Babos (HUN) vs [Q] A. Tatishvili (USA)i
COURT 9 — From 7:30 PM IRDT
WTA: N. Hibino (JPN) vs J. Goerges (GER)i
WTA: Y. Wickmayer (BEL) vs K. Knapp (ITA)i
WTA: C. Witthoeft (GER) vs [Q] A. Sasnovich (BLR)i
WTA: [Q] K. Bertens (NED) vs S. Zheng (CHN)i
WTA: [Q] J. Cepelova (SVK) vs [Q] E. Vesnina (RUS)i
|