نمایش پست تنها
قدیمی 01-23-2011, 01:36 PM   #578
FaRzIn
Senior Member

آواتار FaRzIn

پستها: 340
سپاس: 784
در 337 پست 2,862 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجـــــر فدرر رافا نادال؛؛اندي ماري؛؛نواك جوكوويچ ویکتور ترویسکی؛؛خوان دلپوترو؛؛ماريا شاراپوا؛؛كيم كلايسترز؛؛سابینه لیسکی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Fakhruddin نمایش پست ها
چرا به راحتی به یک تنیسور توهین میشه؟!!همین تنیسور ممکنه بازیکن مورد علاقه خیلی ها تو این فروم باشه.کری خوندن قبل بازی همیشه بوده. مگه اشکال داره؟؟؟ همین راجرم قبل فینال رولند گاروس 2007 کری بر علیه نادال کرد!
دست شما درد نکنه فرشاد خان.حالا روبردویی که عمریه بازیهاش رو نیگاه کردیم شد اراذل و اوباش.من نمیخوام کاسه داغتر از آش باشم ولی این پست ها رو دیدم واقعا ناراحت شدم.
شما اگه قيافه اش رو حين بازي و نحوه دست دادنش بعد بازي رو ديده باشين و حرفهايي كه زده بود اونوقت زياد ناراحت هم نمي شدين البته من باز هم با استفاه الفاظ بد واسه هر كي هم باشه مخالفم .درباره رولندگاروس هم ،راجر بايدم كري ميخوند بالاخره اين دو بازيكن بهترين هاي جهان هستند و باهم هميشه رقابت نزديكي رو داشتن ولي روبردوو بخواد بياد قبل بازي اونجوري صحبت كنه فكر كنم زياد خوشايند طرفداران ميليوني راجر نيست !!!
نقل قول:
صحبتهای روبردو بعد از پایان بازی

...To get closer you have to win two sets. After the way he started the match, he started playing great and making unbelievable shots all the time. I think for me being there and winning the second set is great. Then in the third, I had chances to break him in the beginning. He broke me, and then i had chances to win these games again."

بنده خدا گفته همین که تونستم ست دوم رو ببرم عالیه !
فرشاد جان میشه بگی کجا اون حرف رو زده ؟
بايد هم اينجوري بگه ديگه چون بازي رو باخته اگه ميبرد اونوقت خدا ميدونست كه چي ميگفت !!!
FaRzIn آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی FaRzIn به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: