نمایش پست تنها
قدیمی 03-17-2011, 02:24 PM   #36
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger-Federer1 نمایش پست ها
حاتم جان فکر کنم رکوردهای راجر بیشتر از این هم هست...
جایزه ها:
4بار پشت سر هم برده جایزه Laureus Sports Award, World Sportsman of the Year در سال های 2005 تا 2008...بیشترین کسی که پشت سر هم این جایزه رو گرفته!

سه بار پشت سر هم جایزه L’Equipe’s Champion of Champions.
(2005-2007)فکر کنم هیچ تنیسوری نتونسته سه بار بگیره!
8بار پشت سر هم بردن جایزه Fan’s Favorite, ATPWorldTour.com (از سال 2003 تا 2010)!کم نیستا.. 5 بار پشت سر هم بدست آوردن جایزه Stefan Edberg Sportsmanship Award (از سال 2004تا 2009).بیشتر از همه. 5بار بردن جایزه ITF Player of the Year در سال 2007-2004 پشت سر هم و سال 2009..

...

حاتم جان این قسمت جوایز بود که بیشتراش رکورد محسوب میشه...و خیلی رکورد های دیگه که ننوشتی تو سال 2006 12 قهرمانی(که با توماس مشترکه)!..رسیدن به 17 فینال در سال 2006!!فکر کنم بیشترین ایس در یک فینال گرند اسلم! و ... خیلی چیزای دیگه!به نظر من هر چی رکورد از راجر بخوای بنویسیم کم نوشتیم
محمدرضا جون
این رکوردهایی که شما گفتی منحصر به فرد هستن ولی
من فقط افتخارات و رکوردهای توی کورت رو اوردم اگه دقت کرده باشی واسه نادال هم فقط رکوردهای توی کورت رو اوردم

معلومه که خیلی از رکوردهای راجر رو ننوشتم (واسه رافا هم همینطور) بعدا آپدیت میکنم اون موقع حضور ذهن نداشتم، شما هم اگه چیزی تو ذهنته که از قلم افتاده به من یادآوری کن، چیزی که همه میدونن اینه که رافا و راجر طی این چند سال دارن تاریخ تنیس رو پاکسازی میکنن!!! و هر سال تعداد زیادی از اسامی گذشته رو پس میزنن و اسم خودشون رو جاش حک میکنن طبیعیه که این دوتا تایپیک خلاصه ایی از رکورداشون باشه نه همه رکوردها که به مرور تکمیل میشه

Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول