نمایش پست تنها
قدیمی 01-18-2012, 08:47 AM   #9
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

فيش، اولين قرباني در ملبورن

سيد هشتم تورنومنت، ماردي فيش از دور مسابقات حذف شد.بازيكن آمريكايي پس از شكست 6-(4), 3-6, 6-7(6) مقابل آلخاندرو فايا، براي سومين سال پياپي از راه يابي به دور سوم باز ماند.فيش فقط مي تواند خودش را مقصر باخت ببيند چرا كه 58 خطا در ضرباتش داشت كه شامل 37 خطا از طرف فورهندش بود.فايا 30 ضربه وينر زد كه 11 تا از آن ها در ست سوم بود تا براي سومين بار به اين مرحله از گرنداسلم صعود كند.او به مصاف فيليپ كولشرايبر خواهد رفت كه راه ساده اي براي صعود داشت و پس ازينكه 6-0, 4-0 از پير ريبا پيش افتاد، به دليل كناره گيري حريفش پيروز شد.
اما برخلاف فيش، سيد هفتم توماس برديچ از جمهوري چك به راحتي به جمع 32 نفر برتر مسابقات صعود كرد.برديچ 47 وينر و 21 ايس زد تا در 1 ساعت و 54 دقيقه 6-1, 6-0, 7-6(4) اليور روكوس را مغلوب كند.
همچنين راجر فدرر بدون انجام مسابقه به مرحله بعد راه يافت.حريف فدرر، آندرياس بِك آلماني به دليل مصدوميت از ناحيه كمر از مسابقات كناره گيري كرد تا فدرر در مسابقه بعدي خود به ديدار برنده بازي ايوو كارلويچ و كارلوس برلاك برود.
در ديگر بازي هاي پايان يافته مردان، كوين اندرسون از آفريقاي جنوبي 3-6, 6-1, 7-6(3), 6-3 سرگي استاخوفسكي را شكست داد و ين سون لو از تايپه 7-5, 6-2, 6-2 فلورنت سِرا از فرانسه را حذف كرد.فليسيلنو لوپز 75, 7-6(4), 6-2 فلاويو كيپولا از ايتاليا را مغلوب كرد و خوان مارتين دل پوترو 6-4, 7-5, 6-3 بلاز كاوچيچ را از پيش رو برداشت.

در قسمت زنان، مدافع عنوان قهرماني، كيم كلايسترز بلژيكي در 47 دقيقه 6-0, 6-1 استفان فورتز گاكون از فرانسه را مغلوب كرد تا به دور سوم صعود كند.او پس از بازي گفت:”من حس كردم كه در بازي اولم ريتمي را كه دوست داشتم به دست نياوردم و بنابراين در ابتداي مسابقه به دنبال همين بودم.من به توپ خوب پربه زدم و توانستم او را تحت فشار قرار دهم.در واقع به او اجازه ندادم كه بازيش را پياده كند.”
نا لي هم به همين اندازه محكم بود و 6-2, 6-2 اليويا روگوفسكا را شكست داد.لي درباره بازگشت به ملبورن گفت:”بازگشت به اينجا واقعا حس خوبي به من مي دهد.من خاطرات خيلي خوبي از سال گذشته دارم و شما به خود مي گوييد’آه، اين استاديوم.’ شما مي توانيد در يك زمين شكست بخوريد و با بازگشت به آنجا خاطرات بدي داشته باشيد ولي اين بار من حس خيلي خوبي دارم.”

در ديگر مسابقات انجام شده، ايوتا بنسوا 6-2, 6-4 سيد شانزدهم شواي پنگ را حذف كرد و شماره 1 پيشين زنان يلنا يانكويچ 6-4, 6-2 چانگ كاي-چن از تايوان را شكست داد.سيد 22 ام جوليا گرگس ست اول را 6-2 برد و در ست دوم 2-0 پيش بود كه حريفش اِلِني دانيليدو به دليل مصدوميت كناره گيري كرد.آنابل مدينا گريگوز 6-1, 6-0 اولگا گوورتسوا را از پيش رو برداشت و كريستينا مك هيل 3-6, 7-6(4), 6-3 مارينا اراكويچ نيوزيلندي را حذف كرد.

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: