نمایش پست تنها
قدیمی 01-17-2012, 05:36 PM   #7
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

نبرد ستارگان قديمي، هيويت-راديك

شرايط رويارويي دو قهرمان كهنه كار تنيس در دور دوم مسابقات آزاد استراليا فراهم شد.امشب در زمين اصلي مجموعه پارك ملبورن، ليتون هيويت استراليايي در حضور 19000 تماشاگر مشتاق توانست در نبردي 3 ساعت و 58 دقيقه اي، سدريك-مارسل استبه را 7-5, 6-4, 3-6, 7-5 شكست دهد تا به مرحله بعد صعود كند.بعد از پيروزي هيويت در دو ست اول، استبه ست سوم و اوايل ست چهارم بازي را در اختيار گرفت و 5-1 جلو افتاد.در حالي كه همه فكر مي كردند كار به ست پنجم خواهد رسيد، هيويت با جنگندگي معروفش روند بازي را به طرز خارق العاده اي تغيير داد و 6 گيم پياپي را به خود اختصاص داد تا برنده شود.
هيويت:”من در ست چهارم فقط سعي كردم كه در بازي باقي بمانم و او را مجبور به زدن ضربات بيشتر كنم.از تماشاگران هم تشكر مي كنم، هربار كه مي خواهم اينجا بازي كنم حس مي كنم بازي 5 سته خواهد شد.آن ها هم براي يك شب طولاني ديگر آماده مي شدند.”
حريف هيويت در بازي بعد، ديگر شماره 1 پيشين جهان و حريف قديميش اندي راديك خواهد بود.راديك در سه ست 6-3, 6-4, 6-1 رابين هاسه از هلند را مغلوب كرد.بازيكن آمريكايي در طول بازي سرحال به نظر مي رسيد و توانست 35 ضربه وينر بزند و هاسه را 6 بار بريك كند.
راديك:”از بازي امروزم راضي هستم.سرويسم خيلي خوب بود.فقط چند ريترن را از دست دادم ولي به نسبت يك بازي دور اول گرنداسلم خوب بود.”
راديك درباره رويايي با هيويت گفت:”او جنگنده است.من احترام زيادي براي او قائلم همانطور كه براي ديگران اينگونه است.”

اما قهرمان مسابقات دوحه مجبور شد براي پيروزي سخت تلاش كند. فيناليست سال 2008، جو ويلفرد سونگا فرانسوي چندين بار كنترل بازي را از دست داد ولي درنهايت 6-4, 3-6, 6-2, 7-5 بر دنيس ايستومين غلبه كرد.هرچند سونگا ست دوم را از دست داد ولي پس از آن به بازي مسلط شد و در ست چهارم 5-2 پيش بود و دو فرصت براي اتمام بازي داشت.اينجا بود كه ايستومين با سرويس خود اين فرصت ها را ناكام گذاشت و در گيم بعدي سونگا را بريك كرد تا اين بازي هيجان انگيز را ادامه دهد.سونگا در پايان از سومين مچ پوينتش استفاده كرد تا پيروز شود.
او گفت:”من انتظار چنين بازي سختي را داشتم.بازي كردن در مقابل دنيس هميشه مشكل است.”

در ديگر بازي هاي مهم بخش مردان، ويكتور ترويسكي بازي 2-0 باخته را 4-6, 4-7(3), 6-2, 7-6(3), 6-2 از خوان كارلوس فررو برد.او به ديدار ميخاييل كوكوشكين مي رود كه 6-4, 6-3, 6-0 گيرمو گارسيا لوپز را مغلوب كرد.سيد دوازدهم ژيل سيمون از فرانسه در يك نبرد طولاني نفر 201 رنكينگ، داناي اودومچوك را 6-1, 3-6, 6-3, 6-7(5), 6-3, 6-2 شكست داد و در دور دوم با هموطنش جولين بنتو بازي مي كند.داويد فرر 6-1, 6-4, 6-2 روي ماچادو از پرتقال را حذف كرد.فيناليست رقابت هاي دوحه، گائل مونفيس 7-6(5), 6-3, 6-3 بر مارينكو ماتوسويچ استراليايي غلبه كرد.ريشارد گاسكه 6-3, 3-6, 6-3, 6-1 آندرياس سپي را از پيش رو برداشت.كِي نيشيكوري از ژاپن 6-1, 7-6(7), 6-0 استفان رابرت را مغلوب كرد.نيكولاس ماهو موفق شد سيد 29 ام رادك استپانك را 7-5, 7-5, 6-3 شكست دهد.سيد نهم يانكو تيپسارويچ 5-7, 7-6(12), 6-3, 6-4 ديميتري تورسنوف را حذف كرد و ميلوس راونيچ 6-4, 6-0, 6-2 فليپو وولاندري ايتاليايي را شكست داد.
نتايج كامل بازي هاي هر روز از مسابقات را مي توانيد در اين تاپيك مشاهده كنيد.

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: