نمایش پست تنها
قدیمی 10-07-2013, 10:11 AM   #33
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نواک جوکوویچ و رافائل نادال چه گقتند:
نواک جوکوویچ چهارمین تاج و تخت اپن چین را برد . او در فینال با نتایج 6.3 و 6.4 نادال را شکست داد . جوکوویچ روز قبل شماره1 را به نادال داد . جوکوویچ بعد از بازی گفت : من به این پیروزی نیاز داشتم . من واقعا میخواستم دستهایم به جام برسد و در مقابل نادال برنده باشم که او تا کنون در سال 2013 بهترین بازیکن بوده است . این برد برای اعتماد بنفسم خیلی مهم بود . از لحاظ روحی و عاطفی نیز برای من مهم بود . جوکوویچ رکورد 19-0 برد و باخت را در بیجینگ دارد . او عنوان این تورنمنت را در سالهای 2009 (با شکست مارین سیلیچ کروات) 2010 (با شکست داوید فرر از اسپانیا) 2012 (با شکست جو ویلفریدسونگا) برده است . جوکوویچ اولین بازیکنی است که تورنمنت 500 امتیازی کورت سخت را برای 4 بار میبرد . او چک557 هزار و یکصد دلاری دریافت کرد . جوکوویچ گفت : مجددا هفته شگفت انگیزی برای من در اپن چین بود . من هنوز اینجا مسابقه ایی را نباخته ام . من شرایط اینجا را دوست دارم . من عاشق این کورت و جو اطراف تورنمنت هستم . کورت مرکزی استثنایی است و من از آن لذت میبرم . من سعی میکنم هر لحظه ایی را که هر سال اینجا میگذرانم با خوشی باشد . جوکوویچ 3 بازی قبلی خود را در رولند گاروس و راجرز کاپ مونترال کانادا و یو اس اپن را به نادال باخته بود . او در اینباره گفت : من مدیریت کردم که حریفی دشوار بمانم و تمرکزم را از دست ندهم . موردی که فکرمیکنم در مونترال و در یو اس اپن اتفاق افتاد و من تمرکزم را از دست دادم . من درسم را یاد گرفتم . آنها کمی دشوار و مسابقات نزدیکی بودند که من در کورت سخت به نادال باختم . مخصوصا در آخرین آن در یو اس اپن .
و اما رافائل نادال گفت:
من هیچ راه و روشی را پیدا نکردم که امروز او را متوقف کنم . او امروز بیش از حد برای من قوی بود . من امروز بهترین بازی ام را انجام ندادم اما او بازی سطح بالایی را به نمایش گذاشت مخصوصا سرویسهای کیفیت دار خوبی میزد . من در کل مسابقه قادر نبودم هیچ شانسی دا شته باشم وقتی او توپ را برمیگرداند . او توپ را خیلی در سطح پایین میفرستاد (منظور توپ به زمین میخورد کم بالا میامد)خیلی مشکل بود این توپها را به حالت تاپ اسپین برگرداند . او قادر بود توپها را به هر طرف که میخواهد هدایت کند . وقتی چنین حالتی در مقابل بازیکنی مانند نواک اتفاق میافتد . شمابیکاره میگردید . شما یک شانس هم نخواهید داشت.
(ترجمه و تنظیم توسط آقای علیپور عزیز)

Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: