نمایش پست تنها
قدیمی 09-27-2011, 07:04 PM   #51
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
توهین تعریف مشخصی داره، شما یه تعریف من دراوردی نمیتونی از خودت ارائه بدی، بعد بر اساس اون بقیه رو متهم کنی. حتما باید برای شخصی که حالا افتخارات راجر رو قبول نداره، به هر علتی، درست یا غلط، تنبیه هم در نظر بگیری؟ نه؟ چون از نظر شما توهینه دیگه و توهین شایسته مجازاته، حداقل ما تو فروم خودمون قانون مشخصی در زمینه توهین داریم!
هر چی جلوتر میره نظریاتت شبیه تر هم میشه به نظریات بعضیا.

اتفاقا به نظر من باید در هیئت مدیره جلسه ای بزارن، قانونی تصویب کنن، که جلوی تعریف و تملقهای مشمئز کننده در تاپیکهای سایت گرفته بشه، اینجا نا سلامتی فروم تخصصیه، محل شعر سرایی و مداحی نیست، برای این کارها همون کلوب فدرر کفایت میکنه.

هر وقت ما هر حرفی زدیم، چارنفر اومدن یه مسئله بی ربط مطرح کردن، آخرشم کار کشید به شعر و مداحی و ...
اصلا چرا این تاپیک به اینجا کشید؟ من انتقاداتی راجع به موضوع تاپیک مطرح کردم، اصلا نفهمیدم چرا اون دوستمون بحث رو باز به بیراه برده.

بسه بابا، جمع کنید این بساط رو. جدی باشید. البته تقصیر خودتون نیست تو یه مملکت استبداد زده بزرگ شدید، عادت کردید به مقدس کردن یکی و پرستیدنش و قلع و قمع مخالفاش.
کسی رو متهم نکردیم ، به همون شیوه ی خودشون بهش جواب دادیم . چیزی اضافه بر اون هم بهشون نگفتیم . دلیل نداره توهین اون چیزی باشه که شما تعریف میکنی.از نظر من به فدرر توهین کردن .
البته باز هم داری شلوغش میکنی ، نه کسی حرف از تنبیه زد که بیخود قاطی پستت میکنی این چیزا رو ، نه کسی گفت اون جوری که ما دوست داریم پست بدید . پست دادن جوابش رو هم گرفتن . دلیل هم نداره اون جوری که شما دوس داری حرف بزنیم.کسی هم حرفی از مجازات نزد که دوباره به شیوه ی هوچی گری به من نسبت میدی . هر کسی پستی داد توی پست هم جوابشو گرفت . حالا این که ما گفتیم بقیه باید مجازات بشن رو کجات در اوردی علتش مشخصه ، حرفی برای گفتن نداری با نسبت دادن تخیلات ذهنیت میخوای نظر خواننده رو نسبت به من تغییر بدی .

آقا میگه به کسی اجازه نمیدیم تعریف و تمجید کنه و اونوقت دم آزادی و مبارزه با استبداد میزنه
این همه طرفدارای رافا ازش تعریف و تمجید کردن مشکلی پیش نیومد وقتی از فدرر تعریف میکنن باید به فکر قانون بیفتی ؟ مرد باش در مقابل همه یه جور واکنش نشون بده.
درضمن با پرستیدن و تقدس هم مشکل داری به پست من ربطش نده ، من خودم با هر گونه ایجاد تقدس مشکل دارم ولی اینو بدون که تنفر بیجا هم به اندازه ی همون تقدس بیجا مشمئز کنندست.در ضمن من نه پست شما رو نقل قول کردم ، نه پست اونی که با شما بحث کرد.روی بحث با حاتم بود.

خوشم میاد این سیستم کاور گیریت رو توی همه ی پستها بکار میبری که مخاطبت رو اون جوری که خودت دلت میخواد جلوه بدی ... نکن این کارارو پسر.
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: