نمایش پست تنها
قدیمی 01-15-2016, 03:27 PM   #4
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر؛ تحلیل و گفتگو پیرامون اولین گرنداسلم سال، آزاد استرالیا (Australian Open) 2016)

با سلام خدمت دوستان عزیزم.
بالاخره بعد وقفه ای طولانی اولین گرند سال قرعه کشی شدش
قبل شروع این گرند و قرعه پیش بینیم این بود که کیریوس و دیمیتروف و رائونیک میتونن شگفتی ساز باشن و بزرگان تنیسو مغلوب کنن که از بدشانسی ما دو نفرشون افتادن سمت راجر هرچند در مجوع قرعه کل نفرات متعادل بود جز ماری که از الان ی پای کوارتر بنظرم اگه همون فرم سال پیش داشته باشه.
اگه کسی بگه قرعه تاثیری در روند بازی ها نداره کاملا اشتباه میکنه حتی اگه اون کس نواک خیلی اماده باشه یادمون نره نواک در رولند چ قرعه سختی داشت و اخرسرم باخت.
نیشیکوری اگه رو فرم باشه میتونه نواک رو به چالش بکشونه ولی باز با این شرایط سخته نواک رو در خونه خودش شکست بده مدعی اصلی قهرمانی در گرند نخست سال همه انتظار قهرمانی دارن از نواک و با توجه به رقبا استن تنها کسی که نزدیک ترین فرد برای پیروزی بر نواک در این زمین راجر هرچقدرم خوب باشه در استرالیا و رولند امید زیادی بهش نمیره شرایط سنی و زمین کاملا به قدرت نواک اضافه میکنه، هرچند تنیس یاد داده خوب بلده عکس عمل کنه.
راجر قرعش خوب میشد اگه حداقل دیمیتروف نبود ولی شد دیگه با این حال دولگوپولوف نمیتونه کاری پیش ببره و تا رسیدن به سمی بنظرم سخت ترین بازی در دور سوم با گریگور و کوارتر اگه با کیریوس باشه توماس اگر بیاد بالا که خیلی بهتر بنظرم بازی با گریگور خیلی زیبا بشه دوس داشتم سمت دیگه میفتاد تا جز افراد مورد حمایت من باشه که نشد.
پایین جدول که قربونش برم اندی بهش زیاد فشار میاد و اگه اتفاق خاصی نیفته تا کوارتر و سمی میاد اما اگه سطح بازیش مثل پارسال باشه بنظرم سمی به مشکل میخوره باید چند دور از بازیا رو دید تا دقیقتر پیش بینی کرد.
اما سخت ترین بخش چهارگانه جدول برای استن که بازی سختی با رائونیک و احتمالا رافا خواهد داشت و بنظرم هر سه نفر شانس نسبتا برابری دارن برای رسیدن به فینال باید منتظر بود.
باید ببینیم نواک همچنان به روند خوبش میتونه ادامه بده یا بالاخره یک نفر جلوش استادگی میکنه اگه نیشیکوری راجر کوارتر و سمی نواک برسن نمیدونم چرا احساس میکنم اتفاق رولند باز هم برای نواک پیش میاد در کل با فاصله فراوان نواک مدعی اصلی قهرمانی و باقی نفرات شانس اندک و برابری دارن.
راجبع بازی های دوحه و بریزبین هم بگم بازی نواک با رافا الحق یکی از کم نقص ترین بازی هایی بودش که از نواک دیدم رافا هر چقدر سعی میکرد راهی پیدا کنه برای فرار از این شکست حتی نزدیکشم نشد و بنظر رافا حالا حالا ها باید برای پیروزی بر نواک اماده صبر کنه چون همخودش باید خیلی خیلی اماده باشه و همونقدرم نواک باید کمی افت کنه که مدتهاست نمیکنه که جای تحسین داره بخوبی ثبات خودشو حفظ کرده نواک جلو رافا از کوچکترین امتیازا هم عبور نمیکرد و فرقش با بقیه دقیقا همین میاد فقط برای اولی و هرگز سیر نمیشه با اینکه در تنیس فقط راجر دوس دارم اما نمیشه از بزرگی فنی رافا نواک عبور کرد در سن مناسبی و کسیم از تنیسورای جدید نتونسته سطحشو بالا بیار رائونیک بهتر شده اما باز کار داره گریگور دوسال افت داشته و این شانس خوبی برای نواک شده در حالیکه راجر در دوران اوجش جوونایی مثل رافا و اندی و نواک با 6سال جوونتر بودن عملکرد قابل تحسینی داشتن.
در هر صورت امیدوارم شایسته ترین فرد قهرمان بشه من بای اینکه امید زیادی به راجر برای فتح این مسابقات ندارم ولی میتونه درصد قهرمانی نوله پایین بیار و همچنان به راجر ایمان دارم برای فتح گرند 18 که با طعم چمن بنظر باشه خصوصا با برنامه ای که راجر برای امسالش ریخته انسان به امید که زندست و اگه تنیسوری ازش بربیاد فتح گرند در 35 سالگی همچون اغاسی اون راجر خواهد بود.
از همه دوستان خواهشمندم با رعایت ادب به بحث بپردازن و اقای j.f.k عزیز و پیمان برادر عزیزم خواهشمندم با حرفا و جملاتتون راجریون عصبی نکنین من همیشه جزو افرادی بودم که شدیدا ستایش کردم نتایج و بازی های درخشان نواک رو ولی گهگدار شما حرفایی میزنین که باعث میشه از نواک تعریف نکنن کسی و راجبش حرفی نزنن در حالیکه شایسته تعریف پس خواهشا بزارین جو جوری باشه که بشه بااحترام راجبع تنیسورا حرف زد الان نواک بهترین و راجر با توجه به سنو سالش کم نباید مورد ستایش قرار بگیره وقتی نواک اینقدر خوبه راجر با34.5 سال سن اینقدر نزدیک بازیاش با نواک فقط از نابغها برمیاد که راجرم جزو بزرگترین تاریخ چ بخوایم چ نخوایم دوس عزیز.
همینطور دوستان راجری خصوصا رژین جان لطف کنین همین رفتار متقابلو با باقی دوستان داشته باشین و از رو تعصب حرف نزنین و تنیسوری که لایق تعریف و تمجید زیرسوال نبرین هر کی میخواد باشه.
با تشکر فراوان موفق و سلامت باشین تا پست بعد
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: