نمایش پست تنها
قدیمی 12-01-2010, 07:04 AM   #455
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

من هم با تاخیر قهرمانی راجر رو مجدداً تبریک میگم.
راجر واقعاً بی نظیر بود. ضرباتی می زد که حتی فکرشم نمیکردم. والی هایی که در بیس لاین مثل یه شعبده باز میکرد و بکهندهای نفس گیری که میزد جداً فوق تصور بودند.

فقط اینو میتونم بگم که بعد از باخت رافا تا نصف شب گریه کردم و از اون روز چنان حالم خرابه و سرم درد میکنه که خدا میدونه و بس. باخت تحقیر آمیز رئال هم پریشب به طور کلی من رو از هم پاشوند و هنوز، هم از باخت رافا و هم رئال، واقعا به هم ریختم.

در عجبم! نمی دونم چرا رافا؛ که بکهند راجر رو در این بازی تجربه کرده بود، اونقدر اصرار به فورهند زدن به همون ناحیه داشت و در نهایت باز هم از همان سوراخ گزیده میشد ولی باز هم درس نمیگرفت!

وقتی فینال یو اس اوپن 2010 رافا با جوکوویچ رو یادم میآد و با این مسابقه مقایسه ش میکنم فقط گریه م میگیره. رافا تو همچون غیر ممکنی رو ممکن کردی اما اینجا ...

دوستان راجری باز هم تبریک من رو بپذیرید. فدرر با شایستگی قهرمان این تورنمنت شد.

این بخت و اقبال من بود که به این شکل در این هفته نابود بشم!
رافا و رئال...
باز هم اشکهام کیبورد رو دارن خیس می کنند.

PowerVu آنلاین نیست.  
29 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: