نمایش پست تنها
قدیمی 10-27-2010, 09:20 PM   #4
FaRzIn
Senior Member

آواتار FaRzIn

پستها: 340
سپاس: 784
در 337 پست 2,862 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجـــــر فدرر رافا نادال؛؛اندي ماري؛؛نواك جوكوويچ ویکتور ترویسکی؛؛خوان دلپوترو؛؛ماريا شاراپوا؛؛كيم كلايسترز؛؛سابینه لیسکی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها
عليك سلام
نظر شما محترم ولي با پيشرفت علم، تنيس هم بسيار پيشرفت كرده. علاوه بر تاكتيكها استفاده از يه تغذيه مناسب براساس يه برنامه و دستور علمي و حتي نحوه ساخت راكتها هم باعث شده كسب افتخارات مثل گذشته راحت نباشه
راجر فدرر با 11 عنوان بيشترين عنوان قهرماني رو توي چمن در تاريخ داره فدرر 65 برد متوالي توي چمن داره شايد توي چمن معيار فقط ويمبلدون باشه ولي توي خاك معيار فقط رولند نيست سه تا مسترز خاك داريم با چندين تونمنت خاك ديگه هيچكس توي تاريخ نتونسته سه تا مسترز خاك با رولند رو ببره دليل نميشه رافا چون يه رولند از بورگ كمتر داره يا فدرر يه ويمبلدون از پيت كمتر گرفته پس هنوز از اونها كمترن

81 برد متوالي رافا در خاك در مقابل 43 برد متوالي بورگ
رافا 98.64 % از بازيهاشو تو خاك برده در مقابل 84% بورگ
راجر 86% بازيهاشو توي چمن برده در مقابل 80% پيت
رافا در اولين سالي كه توي رولند شركت كرد قهرمان شد و تنها كسيه كه توي 6 سال 5بار رولند رو ميبره و تها كسيه كه 31 بازي متوالي توي رولند ميبره
و ركوردهاي زيادي كه تژالان حضور ذهن ندارم رفتم خونه پيداشون ميكنم بهر حال به اعتقاد من سلطان خاك يا چمن ربطي به يه عنوان كمتر توي رولند يا ويمبلدون نداره بلكه به نتايج ربط داره همونطور كه بهترين تاريخ ربطي به 16تا گرند اسلم نداره
موفق باشي
با سلام

ممنون از اطلاعات آماري خوبي كه داديد من هم با شما موافقم نميشه بازيكن هار و با تعداد جامهاي كه بردن سنجيد .
FaRzIn آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی FaRzIn به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: