نمایش پست تنها
قدیمی 11-28-2015, 06:42 PM   #6
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : رکوردهای Novak Djokovic...نواک جوکوویچ اسطوره صرب

نواک جوکوویچ می گوید که به نام برده شدن به عنوان یکی از بهترینهای تاریخ و البته رسیدن به رکوردهای راجر فدرر مثل 17 گرند اسلم و شش قهرمانی در مسابقات پایان فصل فکر می کند.
" واضحه که با قهرمانیهای که در این فصل داشتم ، خودم رو در موقعیت خوبی قرار دادم ، با دونستن اینکه رکوردهای زیادی رو بجا گذاشتم.البته که به اینکه در جایگاه نوابغ تنیس قرار بگیرم اهمیت میدم.این منو به هیجان میاره.من میتونم موفقیتهای بیشتری بدست بیارم.چقدر رو نمیدونم.هیچ پیش داوری نمی تونم بکنم.فقط سعی میکنم در زمان حال زندگی کنم و ببینم که در آینده به کجا خواهم رسید."

نواک جوکوویچ می گوید که در فصل آینده اهداف اول و دوم او رولند گاروس و المپیک خواهد بود.
" رولند گاروس همیشه یکی از بزرگترین چالش های است که هر سال دارم ، اما تنها این یکی نیست.المپیک هم هست که هر چهار سال یکبار برگزار میشه.باید صادق باشیم که گرند اسلمها و المپیک مهمترین اهداف یک بازیکنند .سال آینده از لحاظ تقویمی خیلی فشرده خواهد بود .من سعی خواهم کرد که مثل چند سال گذشته تا جائیکه ممکنه خوب کار کنم و مثل همیشه در لحظات مهم در بالاترین سطحم باشم و همیشه خودم رو برای بزرگترین مسابقات آماده نگه دارم."

https://www.facebook.com/Novak.Djoko...n.Fans?fref=nf
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: