نمایش پست تنها
قدیمی 07-23-2012, 02:22 PM   #7
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده

سی و دومین عنوان حرفه‌ای برای رادیک

C73B914EC5A648AAA892917469A777CB.ashx.jpg
Andy Roddick won his 32nd career title
on Sunday.

دیدار نهایی (یکشنبه): سید چهارم مسابقات با شروع کند، خیلی زود ست نخست را با نتیجه 6-1 واگذار کرد تا تماشاگران امریکایی در گرمای 91 درجه فارنهایت (با شاخص 98 درجه در اواسط بعدازظهر)، امیدهای خود را از دست بدهند. اما اندی رادیک که پس از پایان ست در حال ترمیم شانه راستش بود، ست دوم را پا به پای لوکزامبورگی پیش رفت تا در گیم دوازدهم صاحب چهار بریک پوینت شود. اندی با از دست رفتن این فرصت ها در تای بریک پیشتازی خود را آغاز کرد و پس از آن دیگر به ژیل مولر اجازه بازگشت نداد تا در دو ساعت و 14 دقیقه 6-1 (2)6-7 2-6 به پیروزی برسد.

"می دانم که در حال حاضر امتیاز یک ست بی ربط است. این که آیا این 6-7 یا 1-6 باشد، هنوز هم همان شمارش است".

“With most other sports, you get way up in the first quarter and it actually means something in regards to the rest of the game.

امریکایی، از دوازده مسابقه گذشته، در یازده بازی به پیروزی رسیده است.

رادیک، شماره 27 جهان، برای چهارمین بار در پنج ملاقات گذشته با مولر، به برتری رسید و دومین عنوان فصل خود را پس از پیروزی برابر آندریاس سپی در فینال ایستبورن کسب کرد تا رکورد فینال ها را به 32 پیروزی و 20 شکست بهبود بخشد.

201207221652607473019-p2@stats.com.jpg
Andy Roddick poses with the trophy after winning the Atlanta Open
tennis tournament, Sunday, July 22, 2012, in Atlanta

"من در دو ست نخست خیلی خوب بازی کردم" مولر گفت. "من احساس می کنم در پایان ست دوم موقعیت پیروزی در مسابقه را داشتم. من خیلی عصبی بودم (اشاره به نزدیک شدن به پیروزی) و پس از آن اندی بازی بهتر را شروع کرد. او بازگشتِ سروهای من را آغاز کرد و توپ های زیادی را در کورت قرار داد و من مقدار زیادی را از دست دادم. شاید من اعتقاد خود برای کسب پیروزی را خیلی زود از دست دادم".

The left-handed Muller is the 10th different player this season to lose in a final when attempting to capture a first career ATP World Tour title. There were 10 first-time winners in 2011. He was appearing in his first tour-level final since the 2005 Farmers Classic in Los Angeles, dropping to a 0-3 record in title matches.

65654+65156565.PNG

اخبار مسابقات آزاد آتلانتا از سایت ATP

M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: