نمایش پست تنها
قدیمی 08-16-2014, 08:22 PM   #90
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مسترز سینسیناتی 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها
من بازی زیاد از سمپراس ندیدم به جز 6،7 بازی ای که ازش دانلود کردم و همین . فدرر چی رو کپی نکرده ، شما یک نکته که فدرر قسمتی از حرکات داخل زمینش رو از سمپراس کپی نکرده نام ببرید . مستقل زندگی کردن و ادای انسانهایی که خوب بودن رو در نیاوردن کار سختیه که فدرر نتونسته . اون کسی خوبه که خودش خودشو شکل داده نه ادا اصول دربیاره . از اسپانسر و بکهند یک دست و دراپ شات و اینجور جفنگ بازی ها بگیر تـــــــــــــــــــــــــــــــــــا تهش . شما هم به مانند کپک در پی زمینی دارای برف . بامزه بازی و خوشمزه بازیتونو بزارید برای بابایی از کار میاد خستگیش در شه
من اصلا تو بحث هایی که کی بهتر کی نیست هیچوقت شرکت نکردم ولی شما میگید از بکهند تک دست و دراپ شات وو... سمپراس کپی کرد باید بگم
اولا راجر اگه بکهند دراپ شات سرو والی انجام نده پس چیکار کنه بیاد فقط فورهند بزنه بره.
دوما بنده بالای 25 تا از بازی های پیت رو دان کردم دیدم تفاوت زیادی داره سبک بازی او و راجر,پیت تو یه بازی به عنوان مثال اگه 100 تا سرو میزد 97 تاش سرو اند والی بود ولی راجر تو 100 تا سروش 60 تا سرو اند والی باشه.
پیت تو یه بازی خیلی دراپ شات میزد 10 تا 15 تا ولی راجر تو دورانه جوانی تو هر ست بالای 20 تا دراپ شات میزد اونم انواع اقسام با مدل های مختلف.
پیت بازیش 95% رو تور خلاصه بود بکهنداشم کلا با راجر خیلی فرق داشت راجر بکهنداشت قدرتی هستن ولی پیت کنترلی میزد توپو میفرستاد به نقطه کور تا بیاد جلو برای والی و اینم مطمئن باشید راجر اگه تو قرن 21 میخواست مثل پیت باشه 5 تا گرند هم نداشت پیت تو دورانی آقایی میکرد که 90% تنیسورها بازیشون فقط اسلایسو والی بود برای همین از سال 2000 به بعد سمپراس تو سن 28 سالگی رنکش نمودار نزولی گرفت و تا فکر کنم رنک 17 سقوط کرد ولی آقاسی بااین که سنش بیشتر از پیت بود تا 34 سالگی داخل تاپ 10 بود چون سبکه بازیش به تنیسورهای جدید همخونی داشت.
با احترام به دوستان و سمپراس هیچوقت قبول نمیکنم تنیسش از تنیس راجر برتر بود به هیچ عنوان فقط کافیه چند بازی کامل از پیت ببینید متوجه میشد,نامه سمپراس برای بعضی دوستان خیلی خیلی بزرگه چون ماقبل از راجر بودش و همیشه قدیمی ترها جاودانترند ولی درصورتی که لجند واقعی تنیس بی چونو چرا راجر هستش از همه لحاظ و شک نکنید آدمی به وجود نمیاد که همچون راجر داخل کورت تنیسی بازی کنه که از هر سبکی داخلش باشه تنیسوری مثل راجر به وجود نمیاد که قدرتشو تو تمامیه دوره ها حفظ کنه تنیسوری که تو سن 33 سالگی بعد یه فصل بد میاد اینچنین روز به روز بهتر میشه و باانگیزه تر تنیسوری که تو سن 33 سالگی تازه راکت عوض میکنه و سبکه جدیدمیگیره برای بردن جام برای همخوانی داشتن باشرایط حال,ولی پیت تو سن 30 سالگی وقتی گرند گرفت از دنیای تنیس کنار رفت چون فهمید توان رقابت باجوانان مدرن رو نداره اینو لیتون تو یو اس این 2001 بهش فهموند دوران سرو اند والی تمومه ولی راجر سال قبل با این همه فشار ایمانو خودباوری داشت و سال بعدش با تغییر راکت و سبکه بازی جدید جوابه همه منتقدینو داد تنیسوری که از دوران بد و رنک پایین نترسید تنیسوری که تنها به وجود خود و جادوی دستاش ایمان داشت اینه تفاوت سمپراس و راجر بزرگ و تکرار نشدنی.

ویرایش توسط Roger Federer#1 : 08-16-2014 در ساعت 08:31 PM
Roger Federer#1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: