نمایش پست تنها
قدیمی 08-16-2014, 07:15 PM   #88
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مسترز سینسیناتی 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss express نمایش پست ها
میشه دقیقا بگی فدرر چی رو از سمپراس کپی کرده؟

در ضمن همین جوکوویچ بود که چند سال قبل از سوی همه منتقد های تنیس به تقلید و کپی کردنن سبک بازیکن های دیگه محکوم شده بود

مهدی جان احسنت بر تو...احسنت...این نکته ای که گفتی خیلی جالب بود...کسانی که ادعای برتری سمپراس بر فدرر رو دارن و ادعا میکنن هوادارش هستند اصلا پیت رو نمیشناسن.اینها فقط و تنها فقط گشتی در Hall Of Fame تنیس زدن و کسی بهتر از سمپراس رو پیدا نکردند من هم توصیه میکنم به گشت زدنتون ادامه بدین..هر وقت که در مورد نواک و رافا کم میارن خیلی سریع پای پیت رو وسط میکشنو میگن اصلا سمپراس بهترین بازیکن تاریخ نه فدرر.عین رفتار بچه ها که وقتی کم میارن سریع مغلطه میکنن...
من بازی زیاد از سمپراس ندیدم به جز 6،7 بازی ای که ازش دانلود کردم و همین . فدرر چی رو کپی نکرده ، شما یک نکته که فدرر قسمتی از حرکات داخل زمینش رو از سمپراس کپی نکرده نام ببرید . مستقل زندگی کردن و ادای انسانهایی که خوب بودن رو در نیاوردن کار سختیه که فدرر نتونسته . اون کسی خوبه که خودش خودشو شکل داده نه ادا اصول دربیاره . از اسپانسر و بکهند یک دست و دراپ شات و اینجور جفنگ بازی ها بگیر تـــــــــــــــــــــــــــــــــــا تهش . شما هم به مانند کپک در پی زمینی دارای برف . بامزه بازی و خوشمزه بازیتونو بزارید برای بابایی از کار میاد خستگیش در شه
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: