نمایش پست تنها
قدیمی 01-08-2012, 08:54 PM   #6
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

ماراتوني زيبا و جذاب، پايان بخش اين دوره از مسابقات تنيس چناي هند بود.روز يكشنبه و در ديدار پاياني تورنومنت، ميلوس راونيچ از كانادا و يانكو تيپسارويچ از صربستان براي كسب قهرماني به ديدار هم رفتند كه در پايان و پس از 3 ساعت و 14 دقيقه، اين راونيچ بود كه توانست 6-7(4), 7-6(4), 7-6(4) به پيروزي برسد.

با وجود فرصت هاي متعدد براي بريك كردن سرويس، هيچ يك از دو بازيكن در طول بازي موفق به اين كار نشدند.بدون شك سرويس خيره كننده راونيچ راه او را در طول تورنومنت هموار كرد.او در تمامي 48 سرويس گيمش در مسابقات پيروز بود، همه 14 بريك پوينت مقابلش را ناكام گذاشت و 76 ضربه ايس در تورنومنت داشت كه سهم مسابقه فينال 35 ايس بود.

او پس از كسب دومين عنوان قهرمانيش در تور حرفه اي مردان گفت:”من فرصت هاي زيادي خلق كردم...يكي در هر ست.تيپسارويچ در ست اول مرا ناكام گذاشت ولي در دو ست بعدي موفق شدم.سرويسم عامل مهمي در بازي است...در 99 درصد مسابقاتم.وظيفه ام ايسنت كه مراقب سرويس هايم باشم.”

تيپسارويچ هم پس از شكست گفت:”مي خواهم به ميلوس تبريك بگويم، او خيلي خوب بازي مي كند و به نظرم حضور او در بين 10 نفر برتر فقط به زمان بستگي دارد.اين يك بازي تنيس عالي بود، تا پايان بازي هيچ كس نمي دانست كه پيروز ميدان كيست.متاسفانه من بازنده بودم.فقط به يكي دو امتياز بستگي داشت.اميدوارم در رويارويي بعدي او را شكست دهم.”

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: