نمایش پست تنها
قدیمی 01-06-2012, 10:57 PM   #4
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

مدافع عنوان قهرماني و سيد سوم مسابقات تنيس چناي،استانيسلاس واورينكا از دور رقابت ها كنار رفت.روز جمعه و در مرحله ¼ نهايي تورنومنت،گو سودا از ژاپن موفق شد در دو ست 6-4, 6-4 بر واورينكا غلبه كند تا راهي ديدار نيمه پاياني شود.
واورينكا پس از اين شكست گفت:”او شايسته پيروزي بود،او بهتر بازي مي كرد و فشار زيادي را وارد مي كرد و ريتم بازيش خوب بود.من هم اشتباهات زيادي داشتم.اصلا خوب سرويس نزدم و ريتم مناسب را پيدا نكردم.وقتي شما خوب بازي نمي كنيد،حريف مقابل بهتر بازي مي كند.”
سودا هم كه از اين پيروزي هيجان زده شده بود گفت:”من خيلي خوشحالم، اولين نيمه نهايي در تور حرفه اي و شكست نفر هفدهم رنكينگ.”

سودا در بازي بعد به مصاف يانكو تيپسارويچ مي رود.تيپسارويچ صرب 6-2, 3-6, 6-2 ديويد گوفين را برد.او 92 درصد امتيازات سرويس اولش را كسب كرد تا در مدت زمان دو ساعت پيروز مسابقه شود.
در سوي ديگر جدول مسابقات،سيد دوم نيكولاس آلماگرو اسپانيايي با زحمت فراوان توانست يويچي سوگيتا را شكست دهد.سوگيتا ست اول را 6-4 به سود خود به پايان برد و در تايبريك ست دوم،3 فرصت مچ پوينت براي خاتمه بازي داشت ولي نتوانست از آن استفاده كند تا آلماگرو اين ست را 7-6(8) به سود خود رقم بزند.نفر دهم رده بندي تنيس مردان،در ست پاياني 5-1 جلو افتاد ولي اين پاين كار نبود چراكه سوگيتا به جنگيدن ادامه داد و 3 گيم متوالي را كسب كرد تا نتيجه 5-4 به نفع آلماگرو باشد.آلماگرو در گيم پاياني مجبور شد از چند بريك پوينت ديگر رهايي يابد تا پس از 2 ساعت و 44 دقيقه،4-6, 7-6(8), 6-4 پيروز ميدان شود.

حريف نيمه نهايي براي آلماگرو،ميلوس راونيچ خواهد بود كه كار نسبتا راحت تري داشت و 7-6(4), 6-3 از سد دودي سلا گذشت.بازيكن كانادايي 15 ضربه ايس داشت و با هر 3 فرصت بريك شدن سرويسش مقابله كرد.او گفت:”من همه چيزهايي را كه براي يك بازي خوب مي خواستم همراه داشتم و توانستم به پيروزي برسم.من بر روي چند قسمت از بازيم اصلاحاتي انجام خواهم داد تا براي بازي بعد بهتر شوم.”
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: