نمایش پست تنها
قدیمی 04-24-2010, 01:02 PM   #37
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط alireza.murray نمایش پست ها
من نمیگم که راجر هر چی ارور زده خودش خواسته
مسترز برای راجر جنبه ی تمرین داره
مثلا شما در تمرین و در مسابقه یه جور بازی میکنین؟
مشخصه که یه جور بازی نمیکنین
معلومه که در مسابقه محتاط تر بازی میکنین
در تمرین بیشتر توپ هارو تاپ اسپین میزنین ( حتی اگه درصد خطاش زیاد باشه )
ولی درمسابقه ممکن است بعضی از این توپ هارو اسلایس بکشید
در نتیجه خطای 67 تای شما به بین 10 تا 20 میرسد( البته راجر میتونه اروراش رو به کمتر 10 برسونه چون با تجربه تر و ماهر تر نسبت به بقیست به شرط این که محتاط بازی کنه )
دوست من، بهترین کسی که میتونه درباره این مسئله صحبت کنه، خود راجره، نه من و شما، درسته؟
شاید بعضی از مسترزها که در برهه خاصی قرار داره کمتر توسط راجر جدی گرفته بشه، ولی هرگز اینطور نیست که این تورنمنتها کلا حالت تمرین داشته باشه برای راجر به استناد حرفهای خودش نه من.
شما مصاحبه های راجر رو پشت هم بخونی، بیشتر میتونی به نتیجه درست برسی.
تاپ اسپین کنترل بازیکن رو روی توپ بیشتر میکنه که کمتر ارور بزنه نه اینکه خطاش رو بیشتر کنه.
شما مصاحبه بعد از باخت راجر به باقداتیس رو بخون، ببین چی گفته گفته شاید زیاد Passive بودم، دقیقا برعکس حرف شما!!!
راجر تو همین تورنمنت گرنداسلم استرالیا مگه ست اول رو به داویدنکو نداد؟ اونجا داشت کم ارور میزد؟ داشت خوب بازی میکرد؟ اگه اون بازی بست آو تری بود چه اتفاقی میوفتاد؟ پس این خط کشی که تو مسترز یه جور دیگه بازی میکنه زیاد درست نیست، همونجور که خودش گفته تو گرنداسلم فکرش راحتتره، فرصت برای جبران داره و از اونطرف هم حریفاش ثبات لازم رو در طول مسابقه ندارن، افت و خیز دارن، توانایی تحمل میادین بزرگ رو ندارن، همه اینا دست به دست هم میدن تا نتیجه یه بازی رقم بخوره، وانگهی هر تنیس بازی نه تنها راجر، گرنداسلم رو بیشتر از هر تورنمنت دیگه ای جدی میگیره و تمرکزش میکنه روش.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: