نمایش پست تنها
قدیمی 08-09-2009, 02:26 AM   #40
nima_masiha
Roger's Fan

آواتار nima_masiha

پستها: 203
سپاس: 1,404
در 204 پست 1,927 بار سپاسگزاری شده

سلام

ممنون از لطف دوستان

قبل از هرچیز پدر شدن فدرر رو به خودش و زنش و بر و بچ تبریک میگم! راسیتش من احساس کرده بودم که شکم میرکا بیش از حد گنده شده، نگو که دو قولو بوده

بدین ترتیب مسلما راجر باید وقت بیشتری رو برای خانوادش بزاره و احتمال داره پیش از موعد مقرر حتی از تنیس کناره گیری کنه! مشابه کاری که جاستین هنین انجام داد.

اما کم کم تنور مسابقات تنیس دوباره داره گرم میشه

قرعه مونترئال به نظر من کاملا عادلانست. از یه طرف کار راجر خیلی مشکله چون گربه سیاهاش طرفشن، یعنی سیمون و مورای اما چون سطح مسابقات مشابه یو اس اوپن هست میشه امیدوار بود که راجر نمایش خوبی ارائه بده. رافا هم قرعش سخته و چون بعد از مدت ها میخواد تو یه تورنمنت شرکت کنه نباید زیاد بهش امیدوار بود که با قدرت مثال زدنیش بیاد مسابقه بده. مطمئنا الان ضعف هایی داره که میخواد قبل یو اس اوپن اونا رو برطرف کنه و به این تورنمنت ها فقط به دید مسابقات تدارکاتی نگاه میکنه.

ضمنا لطفا بحث قیاس افتخارات راجر و رافا رو تموم کنید. این دو با هم اصلا قابل قیاس نیستن. به قول کوروش و محمد باید صبر کرد تا رافا 28 ساله بشه اونوقت میبینم چند گرنداسلم داره! فقط یه نکته بگم که فدرر موقعی که جشن 23 سالگیشو گرفت 3 گرنداسلم در عرض یه سال داشت اما رافا الان در سن 23 سالگی 6 گرنداسلم در عرض 5 سال داره!

nima_masiha آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nima_masiha به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: