نمایش پست تنها
قدیمی 10-29-2010, 07:45 PM   #22
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
من با خلا بازیکن بین سال های 2003 تا 2005 موافقم ، واقعا بازیکن شاخی بجز راجر نبود، چپ و راست تورنمنت ها رو راجر بی برد!
دوستان انصاف داشته باشید ، تنیسور های کنونی کجا و بازیکنای اون برهه کجا، حقیقتا به هیج وجه قابل قیاس نیستند، مشخصا رافا شرایط سختی داره !با یه نگاه اجمالی به تاپ 20 و حتی تاپ 30 میتوان فهمید که بازیکن از پیش باخته نداریم، تاپ 10 که جای خود دارد!
مجتبی جان یه سوال از شما میپرسم ، مرد و مردونه و انصافا راستش رو به من بگو ، شما چندتا بازی تنیس در سالهای 2003-2006 دیدی که همچین حرفی میزنی ؟
همون دیوید نلبندیان در سال 2005 سطح بازیش فوق العاده بالا بود و در فصل Hard/Indoor همرو دیوونه کرده بود. شما بازیهای استرالیا ی 2005 رو دیدی ؟ بازی مارات سافین رو دیدی تو اون تورنمنت یا فقط چون بازیهای 29 سال به بالاش رو دیدی احساس میکنی که سطح بازیش همیشه همین جوری بوده ؟توی خاک هم که رافا بودش و فوق العاده بود . یه هاردکورت میمونه که اونم فدرر توی سال 2007-2010 هم اونقدر روی هادر در گرنداسلم ها خوب کارکرده که نشون بده به بود و نبود رقیب سخت ربطی نداره اون افتخاراتش .
البته این صحبتهای ما آخرش نتیجه ای نداره ، نه شما قانع میشی و نه من و هر دومون از روی تعصب حرف میزنی م. ولی چه کنم که نمیشه جواب نداد
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: